Deltagarlista Gren 1-38 
 
  Tävling  Vårsimiaden Försök Karlskoga    Utskriftsdatum  05 april 2015   
  Tävlingsort  Karlskoga    Utskriftstid  08:41   
  Arrangör  Karlskoga Simförening         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  18 april 2015         
 
 
Gren 1, 200m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:35.21   
141  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  2:44.56   
58  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:45.12   
99  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  2:46.01   
109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:46.97   
29  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  2:50.15   
113  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  2:51.57   
149  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  2:53.25   
123  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  2:54.01   
10  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  2:54.95   
11  147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  2:56.06   
12  63  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  2:58.99   
13  10  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  3:05.51   
14  103  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  3:07.44   
15  116  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  3:08.69   
16  13  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  3:10.14   
17  145  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  3:10.15   
18  48  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  3:16.10   
19  111  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  3:23.95   
20  36  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  3:28.78   
21  38  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  3:30.38   
22  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  3:31.86   
23  Santana Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  BT8602  25 m     
24  45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m     
25  136  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m     
26  142  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m     
 
Gren 2, 200m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  2:43.64   
150  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  2:55.76   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:00.55   
65  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  3:02.93   
121  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  3:08.34   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  50 m  3:16.50   
57  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  3:17.28   
101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  3:26.74   
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  3:27.00   
10  83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:28.79   
11  16  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m     
12  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m     
 
Gren 3, 100m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
87  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:24.33   
77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:29.74   
134  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:31.89   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:34.11   
37  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:34.15   
64  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:37.13   
137  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:40.83   
105  Hammarland Ida  2004  ÖSA    25 m  1:46.00   
117  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:46.45   
10  82  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:46.59   
11  85  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:47.25   
12  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:48.24   
13  92  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  1:51.48   
14  91  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:53.02   
15  146  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  1:55.85   
16  11  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:55.97   
17  24  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:57.02   
18  120  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:58.65   
19  60  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  2:00.71   
20  76  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  2:01.62   
21  86  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  2:01.89   
22  43  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  2:03.55   
23  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  2:04.15   
24  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m     
25  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m     
26  39  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m     
27  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m     
28  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
29  44  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m     
30  50  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m     
31  53  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
32  55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m     
33  151  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m     
 
Gren 4, 100m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:33.88   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:37.31   
80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:37.77   
84  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:38.27   
51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  1:42.63   
46  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:43.11   
49  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  1:44.82   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:51.69   
112  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:53.00   
10  56  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  2:08.72   
 
Gren 5, 100m Bröstsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:15.74   
116  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:20.75   
58  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:26.04   
149  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:26.33   
123  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:30.63   
147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:31.81   
109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:32.61   
29  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:33.17   
103  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:33.37   
10  87  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:33.82   
11  72  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  1:36.42   
12  31  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:37.54   
13  38  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  1:38.09   
14  145  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:38.75   
15  48  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:39.03   
16  36  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:41.00   
17  10  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:41.19   
18  77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:41.23   
19  134  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:41.36   
20  13  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:43.30   
21  144  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  1:43.93   
22  75  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  25 m  1:46.87   
23  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:47.02   
24  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:50.20   
25  45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:51.50   
26  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:51.79   
27  142  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:52.87   
28  151  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:54.08   
29  91  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:56.55   
30  107  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:56.67   
31  146  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  1:57.19   
32  73  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:58.00   
33  105  Hammarland Ida  2004  ÖSA    25 m  1:58.00   
34  110  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:59.34   
35  89  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  2:01.65   
36  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  2:02.22   
37  120  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  2:03.00   
38  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  2:05.20   
39  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m     
40  11  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m     
41  30  Sjögren Ellen  2004  KARLSKO SF  AR5404  25 m     
42  39  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m     
43  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m     
44  118  Sandström Jessica  2003  ÖSA  BU1603  25 m     
45  136  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m     
 
Gren 6, 100m Bröstsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:23.09   
150  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:30.18   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:30.27   
65  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:33.60   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:38.18   
100  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:40.98   
Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:43.50   
16  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:46.34   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:46.91   
10  57  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:47.04   
11  12  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  1:47.59   
12  83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:48.01   
13  26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:48.88   
14  46  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:50.59   
15  18  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:53.05   
16  101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:53.25   
17  138  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:56.96   
18  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  2:00.66   
19  135  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  2:00.78   
20  17  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  2:01.54   
21  28  Nguyen Henrik  2002  KARLSKO SF  AW6502  25 m  2:03.04   
22  14  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m  2:04.68   
23  112  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  2:07.00   
24  139  Hosayn Hugo  2002  HK SIM  AP4302  25 m  2:22.99   
25  49  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
26  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
 
Gren 7, 50m Bröstsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  46.65   
82  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  49.82   
64  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  50.24   
62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  51.32   
21  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  53.39   
37  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  53.90   
53  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  54.90   
92  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  56.02   
117  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  56.51   
10  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  56.54   
11  76  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  56.58   
12  78  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  57.00   
13  106  Hammarland Line  2005  ÖSA    25 m  57.00   
14  85  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  57.75   
15  60  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  58.84   
16  25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  58.99   
17  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  1:00.06   
18  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  1:01.80   
19  86  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  1:02.31   
20  74  Hjerpe Lina  2005  LINDESBERG  AR2205  25 m  1:02.59   
21  44  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  1:02.92   
22  143  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  1:03.45   
23  50  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  1:03.92   
24  43  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  1:05.05   
25  88  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  1:05.45   
26  22  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:07.36   
27  23  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  1:11.38   
28  102  Gustafsson Julia  2006  ÖSA    25 m     
29  140  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
30  148  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m     
 
Gren 8, 50m Bröstsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  51.05   
84  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  52.51   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  55.90   
19  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  56.37   
108  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  58.00   
56  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:08.80   
47  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
 
Gren 9, 100m Frisim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:03.26   
99  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:03.35   
58  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:05.79   
113  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:06.26   
29  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:06.33   
141  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:07.61   
149  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:08.32   
123  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:09.53   
87  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:10.22   
10  63  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:10.81   
11  109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:10.95   
12  31  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:12.37   
13  145  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:12.44   
14  147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:12.71   
15  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:12.96   
16  48  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:14.65   
17  10  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:14.76   
18  13  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:17.07   
19  72  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  1:18.11   
20  111  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:18.72   
21  136  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  1:18.92   
22  133  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  1:19.00   
23  77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:19.32   
24  116  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:19.41   
25  27  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  1:21.25   
26  103  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:22.47   
27  15  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  1:22.57   
28  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:23.72   
29  Santana Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  BT8602  25 m  1:23.94   
30  45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:25.78   
31  134  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:25.98   
32  55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  1:26.87   
33  137  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:28.05   
34  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:28.90   
35  36  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:29.39   
36  107  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:30.72   
37  73  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:32.00   
38  142  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:33.97   
39  146  Rye Carla  2004  HK SIM  BC7604  25 m  1:33.97   
40  144  Lundström Frida  2002  HK SIM  BA2602  25 m  1:34.21   
41  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:35.24   
42  110  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:35.46   
43  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:35.92   
44  20  Jibbefors Alva  2003  KARLSKO SF  BF8603  25 m  1:37.95   
45  24  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:38.30   
46  105  Hammarland Ida  2004  ÖSA    25 m  1:39.00   
47  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:39.73   
48  120  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:41.00   
49  91  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:41.67   
50  89  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:46.28   
51  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  2:02.47   
52  Berglund Linn  2003  FILIPSTAD  AP0603  25 m     
53  30  Sjögren Ellen  2004  KARLSKO SF  AR5404  25 m     
54  39  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m     
55  118  Sandström Jessica  2003  ÖSA  BU1603  25 m     
 
Gren 10, 100m Frisim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:04.50   
115  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:05.71   
150  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:06.01   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:10.51   
121  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:10.72   
114  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:10.91   
65  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:13.24   
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:13.38   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:14.04   
10  57  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:14.95   
11  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:17.75   
12  83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:18.13   
13  101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:18.31   
14  61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:20.26   
15  100  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:20.59   
16  93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:22.00   
17  12  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  1:23.72   
18  16  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:23.76   
19  135  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  1:24.06   
20  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:25.46   
21  138  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:28.75   
22  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  1:33.05   
23  46  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:37.40   
24  112  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:39.66   
25  139  Hosayn Hugo  2002  HK SIM  AP4302  25 m  1:43.50   
26  14  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m  1:44.62   
27  119  Skoglund Axel  2004  ÖSA    25 m  1:45.00   
28  18  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:45.38   
29  28  Nguyen Henrik  2002  KARLSKO SF  AW6502  25 m  1:47.54   
30  17  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m     
31  49  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
 
Gren 11, 50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  36.47   
64  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  36.53   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.04   
92  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  39.80   
82  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  41.10   
85  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  41.29   
117  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  41.59   
62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  41.60   
76  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  42.37   
10  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  43.15   
11  106  Hammarland Line  2005  ÖSA    25 m  44.00   
12  53  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  44.13   
13  86  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  45.12   
14  43  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  45.13   
15  78  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  45.30   
16  60  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  45.37   
17  50  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  45.74   
18  74  Hjerpe Lina  2005  LINDESBERG  AR2205  25 m  45.75   
19  44  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  46.31   
20  21  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  46.42   
21  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  46.47   
22  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  52.15   
23  88  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  52.48   
24  22  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  53.57   
25  143  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  53.60   
26  25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  53.80   
27  23  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  54.29   
28  102  Gustafsson Julia  2006  ÖSA    25 m     
29  140  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
30  148  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m     
 
Gren 12, 50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  34.95   
84  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  36.86   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  40.88   
108  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  43.00   
56  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  49.90   
47  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m  51.12   
19  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  51.73   
 
Gren 13, 4X50m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
152  Hk Sim Damer [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:21.30   
128  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  2:27.38   
154  Hk Sim Damer Lag 2  2002  HK SIM    25 m  3:17.77   
66  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
67  Karlstad Flickor[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
124  Ösa Damer [2002] Lag 3  2002  ÖSA    25 m     
 
Gren 14, 4X100m Medley F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  4:51.42   
32  Karlsko SF Damer [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  5:44.93   
66  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
67  Karlstad Flickor[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
 
Gren 15, 4X50m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  2:21.99   
155  Hk Sim Herrar [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:52.07   
70  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
71  Karlstad Pojkar[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
132  Ösa Herrar [2002] Lag 2  2002  ÖSA    25 m     
 
Gren 16, 4X100m Medley P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Karlsko SF Herrar [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m     
70  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
71  Karlstad Pojkar[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
 
Gren 17, 4X50m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Säffle SS Damer Lag1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:56.74   
79  Lindesberg Damer [2004]  2004  LINDESBERG    25 m  3:01.98   
97  Säffle SS Damer Lag2  2004  SÄFFLE SS    25 m  3:30.87   
33  Karlsko SF Damer [2004]  2004  KARLSKO SF    25 m     
34  Karlsko SF Damer 2 [2004]  2004  KARLSKO SF    25 m     
68  Karlstad Flickor[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m     
69  Karlstad Flickor[04] Lag2  2004  KARLSTAD    25 m     
126  Ösa Damer [2004]  2004  ÖSA    25 m     
153  Hk Sim Damer [2004]  2004  HK SIM    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Säffle SS Herrar  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:54.75   
 
Gren 19, 400m Frisim F-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
29  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  4:58.18   
63  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  5:26.36   
10  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  5:32.15   
147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  5:38.12   
38  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  5:58.30   
116  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  6:09.24   
72  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  6:13.65   
133  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  6:13.91   
111  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  6:26.77   
10  142  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  7:22.78   
 
Gren 20, 400m Frisim P-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  5:05.74   
115  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  5:08.65   
65  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  5:34.90   
57  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  5:45.98   
121  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  5:51.30   
114  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  5:52.55   
101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  6:07.33   
 
Gren 21, 200m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:20.30   
109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  2:33.97   
104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  2:35.94   
48  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  2:53.22   
Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  3:02.01   
 
Gren 22, 200m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:40.20   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  2:43.08   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  2:45.57   
83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:00.13   
61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  3:08.72   
12  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m     
 
Gren 23, 100m Fjärilsim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:12.09   
109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:12.30   
141  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:13.23   
123  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:14.58   
58  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:16.84   
113  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:17.68   
104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:19.68   
145  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:21.99   
103  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:23.67   
10  63  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:25.18   
11  149  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:26.30   
12  147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:28.92   
13  13  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:30.13   
14  31  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:30.48   
15  Santana Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  BT8602  25 m  1:42.53   
16  38  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  1:52.08   
 
Gren 24, 100m Fjärilsim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
52  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:13.24   
115  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:13.35   
150  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:25.24   
101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:54.47   
 
Gren 25, 50m Fjärilsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  35.31   
87  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  36.46   
134  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  39.90   
77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  40.36   
48  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  40.71   
55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  42.03   
27  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  43.04   
107  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  50.38   
105  Hammarland Ida  2004  ÖSA    25 m  51.00   
10  110  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  51.70   
11  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  53.83   
12  120  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  56.00   
13  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  56.01   
14  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  57.63   
15  89  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:00.44   
16  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m     
17  39  Berner Clara  2004  KARLSTAD  BA4204  25 m     
18  118  Sandström Jessica  2003  ÖSA  BU1603  25 m     
19  137  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  39.73   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  40.18   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.54   
49  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m  42.34   
61  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  42.83   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  44.73   
51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m  47.96   
46  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  48.12   
83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  48.36   
10  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  48.71   
11  112  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  49.00   
12  17  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  52.29   
13  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m     
14  135  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m     
 
Gren 27, 25m Fjärilsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  17.54   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  18.23   
117  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  20.51   
76  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  20.52   
85  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  20.53   
82  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  20.67   
122  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  22.26   
106  Hammarland Line  2005  ÖSA    25 m  23.00   
Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  23.26   
10  53  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  23.28   
11  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  24.37   
12  43  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  24.40   
13  62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  25.02   
14  60  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  25.10   
15  50  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  26.06   
16  92  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  27.58   
17  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  27.71   
18  86  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  27.84   
19  22  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  28.77   
20  21  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m     
21  23  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m     
22  44  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m     
23  102  Gustafsson Julia  2006  ÖSA    25 m     
24  143  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m     
25  148  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m     
 
Gren 28, 25m Fjärilsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  17.56   
84  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  19.76   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  24.38   
108  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  25.00   
56  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  25.49   
19  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  26.88   
47  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m  35.61   
 
Gren 29, 100m Ryggsim F 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
99  Cullberg Emma  2002  ÖSA  BA8202  25 m  1:12.11   
141  Jansson Elsa  2002  HK SIM  AB7202  25 m  1:12.20   
123  Åhlund Josefine  2002  ÖSA  AU5802  25 m  1:16.15   
42  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:16.97   
58  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:17.13   
113  Langarap Miriam  2002  ÖSA  AM3602  25 m  1:17.80   
87  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:18.82   
147  Sebelius Emma  2002  HK SIM  AN7402  25 m  1:19.52   
109  Johansson Cornelia  2003  ÖSA  AF1803  25 m  1:19.65   
10  29  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:19.84   
11  63  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:20.34   
12  104  Hagsten Skarda Magdalena  2003  ÖSA  AO6603  25 m  1:21.82   
13  31  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:22.40   
14  10  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:24.21   
15  103  Gustafsson Lovisa  2002  ÖSA  BG4402  25 m  1:25.84   
16  77  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:27.21   
17  149  Stenman Josefine  2002  HK SIM  AR3202  25 m  1:29.30   
18  13  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:31.39   
19  145  Olsson Ellen  2002  HK SIM  AV3202  25 m  1:31.51   
20  111  König Tyra  2002  ÖSA  AL2402  25 m  1:31.95   
21  116  Månsson Julia  2002  ÖSA  BL9202  25 m  1:32.32   
22  133  Jonsson Maja  2002  SOLSTA  BD2402  25 m  1:33.02   
23  134  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:33.45   
24  15  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  1:35.62   
25  137  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:36.36   
26  151  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:38.39   
27  55  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  1:38.62   
28  107  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:39.42   
29  38  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  1:40.26   
30  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:40.67   
31  72  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  1:41.50   
32  36  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:41.70   
33  136  Brattström Elina  2003  HK SIM  BE3803  25 m  1:49.25   
34  73  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:50.00   
35  41  Dautbegovic Minea  2004  KARLSTAD  AV9804  25 m  1:50.96   
36  110  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:52.00   
37  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:53.33   
38  89  Louati Mirna  2003  SÄFFLE SS  BL8603  25 m  1:54.05   
39  142  Larsson Evelina  2002  HK SIM  BA1602  25 m  1:54.96   
40  120  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:55.00   
41  59  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:56.56   
42  91  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:58.29   
43  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  2:07.82   
44  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m     
45  Santana Perea Natalia  2002  ARVIKA SS  BT8602  25 m     
 
Gren 30, 100m Ryggsim P 11-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
115  Laszewski Michal  2002  ÖSA  AC4902  25 m  1:13.23   
114  Larsson Melvin  2002  ÖSA  AJ8302  25 m  1:20.84   
52  Jovancic Milos  2002  KARLSTAD  AH1302  25 m  1:21.43   
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:22.37   
150  Thungren Andreas  2002  HK SIM  AL1502  25 m  1:23.02   
81  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:23.03   
121  Wilhelmsson Oscar  2002  ÖSA  AM3902  25 m  1:23.44   
65  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:24.13   
54  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:28.15   
10  83  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:30.00   
11  57  Rangedahl Thim  2002  KARLSTAD  AA8702  25 m  1:31.66   
12  93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:31.68   
13  101  Forsström William  2002  ÖSA  AM0902  25 m  1:32.38   
14  100  Danqi Adrijan  2002  ÖSA  AS2502  25 m  1:35.14   
15  80  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:40.03   
16  Kristiansson Emil  2003  ARVIKA SS  AA9703  25 m  1:43.47   
17  46  Hedberg Axel  2004  KARLSTAD  AN1304  25 m  1:43.72   
18  119  Skoglund Axel  2004  ÖSA    25 m  1:47.00   
19  135  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  1:47.25   
20  28  Nguyen Henrik  2002  KARLSKO SF  AW6502  25 m  1:54.87   
21  16  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m     
22  49  Henningsson Alexander  2004  KARLSTAD  AM2104  25 m     
23  51  Jovancic Lazar  2004  KARLSTAD  AK2104  25 m     
 
Gren 31, 50m Ryggsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  42.09   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  43.91   
64  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  43.93   
82  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  46.00   
117  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  48.76   
85  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  49.65   
Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  49.71   
122  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  51.08   
62  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  51.96   
10  86  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  52.25   
11  50  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  52.43   
12  43  Engvall Sofie  2005  KARLSTAD  AL8805  25 m  52.99   
13  92  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  53.13   
14  76  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  53.25   
15  21  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  55.58   
16  44  Granzell Alva  2006  KARLSTAD  AK1406  25 m  56.49   
17  53  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  56.49   
18  60  Schmidt Elin  2005  KARLSTAD  AU4805  25 m  56.51   
19  40  Dautbegovic Hanna  2005  KARLSTAD  AM3205  25 m  56.99   
20  74  Hjerpe Lina  2005  LINDESBERG  AR2205  25 m  57.00   
21  23  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  58.01   
22  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  58.54   
23  22  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  59.19   
24  88  Louati Maram  2005  SÄFFLE SS  AO4805  25 m  59.21   
25  143  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  59.45   
26  140  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m     
27  148  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m     
 
Gren 32, 50m Ryggsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
90  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  43.09   
84  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  47.62   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  51.24   
108  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  54.00   
56  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  54.38   
47  Hedberg Melker  2006  KARLSTAD  AF9506  25 m     
 
Gren 33, 4X50m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
127  Ösa Damer Lag 1  2002  ÖSA    25 m  2:01.79   
152  Hk Sim Damer [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:07.95   
128  Ösa Damer Lag 2  2002  ÖSA    25 m  2:15.80   
124  Ösa Damer [2002] Lag 3  2002  ÖSA    25 m  2:52.54   
66  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
67  Karlstad Flickor[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
154  Hk Sim Damer Lag 2  2002  HK SIM    25 m     
 
Gren 34, 4X100m Frisim F 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Karlsko SF Damer [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m  4:50.53   
66  Karlstad Flickor[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
67  Karlstad Flickor[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
 
Gren 35, 4X50m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Ösa Herrar  2002  ÖSA    25 m  2:06.98   
155  Hk Sim Herrar [2002]  2002  HK SIM    25 m  2:28.50   
70  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
71  Karlstad Pojkar[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
132  Ösa Herrar [2002] Lag 2  2002  ÖSA    25 m     
 
Gren 36, 4X100m Frisim P 12-13 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
35  Karlsko SF Herrar [2002]  2002  KARLSKO SF    25 m     
70  Karlstad Pojkar[02] Lag1  2002  KARLSTAD    25 m     
71  Karlstad Pojkar[02] Lag2  2002  KARLSTAD    25 m     
 
Gren 37, 4X50m Frisim F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
96  Säffle SS Damer Lag1  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:33.34   
79  Lindesberg Damer [2004]  2004  LINDESBERG    25 m  2:41.26   
153  Hk Sim Damer [2004]  2004  HK SIM    25 m  2:54.83   
97  Säffle SS Damer Lag2  2004  SÄFFLE SS    25 m  3:08.60   
33  Karlsko SF Damer [2004]  2004  KARLSKO SF    25 m  3:12.50   
34  Karlsko SF Damer 2 [2004]  2004  KARLSKO SF    25 m  3:13.98   
68  Karlstad Flickor[04] Lag1  2004  KARLSTAD    25 m     
69  Karlstad Flickor[04] Lag2  2004  KARLSTAD    25 m     
126  Ösa Damer [2004]  2004  ÖSA    25 m     
 
Gren 38, 4X50m Frisim P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
98  Säffle SS Herrar  2004  SÄFFLE SS    25 m  2:29.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  05 april 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  08:41