Deltagarlista Gren 1-21 
 
  Tävling  Ungdoms GP 1 m SUSS 2014    Utskriftsdatum  11 januari 2015   
  Tävlingsort  Borlänge    Utskriftstid  22:00   
  Arrangör  Borlänge Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  24 januari 2015         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  59.40   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  59.64   
166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  59.87   
123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:01.33   
82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:01.44   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:01.81   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:01.91   
22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:01.95   
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:01.97   
10  145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:01.98   
11  221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:02.50   
12  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:02.75   
13  16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:03.26   
14  187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:03.26   
15  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:03.37   
16  179  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:03.98   
17  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:03.98   
18  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:04.26   
19  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:04.31   
20  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:04.46   
21  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:04.47   
22  224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  1:04.47   
23  316  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:04.68   
24  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:04.85   
25  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:05.25   
26  27  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  50 m  1:05.33   
27  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:05.34   
28  182  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:05.42   
29  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:05.80   
30  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:06.17   
31  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:06.28   
32  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:06.33   
33  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:06.52   
34  35  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:06.76   
35  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:06.79   
36  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:07.11   
37  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:07.34   
38  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:07.36   
39  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:07.41   
40  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:07.78   
41  52  Ericson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:07.94   
42  267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:08.14   
43  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:08.37   
44  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:08.67   
45  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:08.91   
46  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:09.11   
47  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:09.30   
48  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:09.31   
49  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:09.38   
50  39  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:09.54   
51  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:09.70   
52  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:10.00   
53  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  1:10.09   
54  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:10.11   
55  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:10.33   
56  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:10.35   
57  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:10.73   
58  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:11.03   
59  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  1:11.06   
60  44  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  1:11.07   
61  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:11.12   
62  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:11.76   
63  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:11.81   
64  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:11.85   
65  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:12.24   
66  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:12.26   
67  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:12.33   
68  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:12.43   
69  26  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:12.47   
70  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:12.57   
71  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:12.78   
72  192  Borg Jennifer  2001  HARNÄS SKU  AF1801  25 m  1:13.05   
73  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:13.49   
74  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:13.97   
75  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:14.48   
76  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:14.51   
77  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  50 m  1:14.77   
78  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:14.82   
79  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:14.84   
80  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  1:15.00   
81  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:15.10   
82  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:15.18   
83  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:15.28   
84  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  1:15.51   
85  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:15.73   
86  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  1:15.91   
87  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:15.95   
88  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:16.19   
89  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:16.50   
90  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:16.53   
91  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:16.65   
92  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:16.84   
93  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:16.99   
94  178  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:17.10   
95  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:17.45   
96  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:17.45   
97  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:17.61   
98  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:17.67   
99  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  1:17.82   
100  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:18.53   
101  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  1:18.61   
102  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:18.67   
103  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:18.68   
104  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:18.96   
105  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:19.69   
106  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:19.79   
107  181  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  1:20.25   
108  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:20.91   
109  164  Mattsson Lisa  2000  FALUN  BN1800  25 m  1:21.13   
110  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:22.01   
111  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:22.17   
112  237  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:22.31   
113  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:22.73   
114  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  1:23.66   
115  177  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:23.72   
116  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  1:23.92   
117  144  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  1:24.00   
118  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  1:24.23   
119  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:26.32   
120  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  1:26.83   
121  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  1:27.34   
122  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  1:27.40   
123  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:27.62   
124  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:27.88   
125  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:28.87   
126  90  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:29.19   
127  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:31.35   
128  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:34.51   
129  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:34.65   
130  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  1:34.88   
131  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  1:36.72   
132  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:37.23   
133  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:37.67   
134  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:40.68   
135  207  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  1:41.19   
136  225  Jibbefors Alva  2003  KARLSKO SF  BF8603  25 m  1:43.16   
137  232  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:43.22   
138  38  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:43.74   
139  209  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:45.12   
140  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m     
141  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
142  92  Strömstedt Nellie  2005  BORLÄNGE  AS2805  25 m     
143  180  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m     
144  183  Wetterskog Sally  2005  FILIPSTAD  AH2205  25 m     
145  219  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m     
146  226  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m     
147  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
148  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m     
149  235  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m     
150  246  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  25 m     
151  318  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
 
Gren 2, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  9:16.48   
197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  9:16.69   
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  9:20.65   
263  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  9:26.95   
30  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  9:46.47   
146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  9:56.60   
Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  10:00.08   
13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  10:07.22   
14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  10:12.78   
10  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  10:21.80   
11  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  10:22.27   
12  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  10:26.46   
13  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  10:27.46   
14  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  10:29.56   
15  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  10:33.94   
16  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  10:37.64   
17  31  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  10:38.54   
18  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  10:49.54   
19  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  10:49.60   
20  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  11:51.57   
21  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  11:54.16   
22  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  11:57.13   
23  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  12:06.89   
24  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  12:16.53   
25  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  50 m  12:23.33   
26  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  12:24.26   
27  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  12:50.44   
28  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  12:56.82   
29  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  13:27.62   
30  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  13:55.00   
31  176  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  14:43.24   
32  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m     
33  32  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m     
34  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m     
35  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m     
36  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m     
37  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m     
38  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m     
39  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m     
40  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m     
41  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m     
42  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m     
43  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m     
 
Gren 3, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:28.05   
129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:43.38   
145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:43.85   
182  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:50.45   
213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:54.08   
195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  2:55.30   
123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:57.96   
114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:59.15   
316  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:59.29   
10  35  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  3:02.92   
11  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  3:04.68   
12  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  3:08.44   
13  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  3:14.78   
14  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  3:15.45   
15  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  3:16.16   
16  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m     
17  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m     
18  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m     
19  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m     
20  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m     
21  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m     
 
Gren 4, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:01.05   
291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:05.31   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:05.69   
33  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  1:05.86   
167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:05.96   
264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:06.75   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:07.16   
238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:07.85   
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:08.33   
10  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:08.65   
11  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  1:09.15   
12  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:09.42   
13  29  Nyrén Ludvig  1997  SÄFFLE SS  AO5797  25 m  1:09.67   
14  315  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  1:09.87   
15  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:10.20   
16  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:10.34   
17  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:12.31   
18  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:13.03   
19  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:14.03   
20  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:16.74   
21  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  1:16.77   
22  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:17.61   
23  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:17.89   
24  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:17.99   
25  193  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  1:19.83   
26  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:20.04   
27  60  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  50 m  1:20.65   
28  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:20.94   
29  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  1:22.99   
30  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:23.89   
31  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:25.60   
32  28  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:30.94   
33  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:31.73   
34  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  50 m  1:45.69   
35  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  50 m  1:50.57   
36  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m     
37  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m     
38  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m     
39  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m     
40  176  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m     
41  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m     
42  200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m     
 
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:17.88   
197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:19.04   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:21.48   
279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:23.07   
305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  2:23.41   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:27.39   
263  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:28.03   
116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:29.76   
10  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:33.16   
11  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:33.89   
12  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:35.27   
13  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:37.20   
14  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:40.33   
15  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:41.40   
16  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:42.11   
17  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:42.41   
18  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:45.15   
19  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:47.56   
20  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  2:48.25   
21  251  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  2:49.46   
22  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:53.10   
23  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:53.22   
24  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  2:54.36   
25  60  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  50 m  2:55.62   
26  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:57.72   
27  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:57.97   
28  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:58.77   
29  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:59.40   
30  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:09.88   
31  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  3:12.04   
32  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  50 m  3:15.07   
33  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:17.55   
34  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:18.02   
35  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  50 m  3:31.66   
36  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  3:32.40   
37  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  3:50.47   
38  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m     
39  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
40  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
41  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m     
42  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m     
43  176  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m     
44  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  1:05.80   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:06.35   
166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:06.44   
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  1:06.84   
82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:10.11   
182  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:10.87   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:11.24   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:11.52   
118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:11.59   
10  221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:11.71   
11  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:12.21   
12  187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:12.33   
13  145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:13.35   
14  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:13.60   
15  35  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:13.84   
16  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:14.54   
17  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:14.97   
18  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:15.55   
19  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:15.57   
20  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:15.58   
21  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:16.17   
22  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:16.30   
23  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:16.43   
24  26  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:16.51   
25  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:16.75   
26  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  1:16.91   
27  16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  1:16.97   
28  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:17.06   
29  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:17.41   
30  123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:17.99   
31  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:18.13   
32  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:19.50   
33  41  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:19.75   
34  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:19.82   
35  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:20.08   
36  179  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:20.09   
37  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:20.62   
38  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:20.67   
39  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:20.70   
40  52  Ericson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:20.89   
41  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:21.11   
42  27  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  1:21.26   
43  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  1:21.85   
44  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:22.04   
45  178  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  1:22.21   
46  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:22.40   
47  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:22.40   
48  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:22.41   
49  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:22.68   
50  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:22.80   
51  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:22.83   
52  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  1:22.86   
53  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:22.98   
54  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:23.17   
55  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:23.43   
56  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:24.12   
57  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:24.31   
58  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:24.34   
59  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:24.42   
60  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:24.86   
61  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:24.96   
62  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:25.12   
63  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:25.17   
64  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:25.20   
65  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  50 m  1:25.27   
66  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:25.30   
67  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  1:25.81   
68  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:26.17   
69  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:26.37   
70  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:27.02   
71  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:27.23   
72  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  1:27.46   
73  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:27.54   
74  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:27.66   
75  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:28.56   
76  237  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  1:29.26   
77  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:30.45   
78  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  1:30.55   
79  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:30.89   
80  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  1:31.00   
81  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  1:32.08   
82  39  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:32.14   
83  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:32.15   
84  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:33.94   
85  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  1:34.33   
86  260  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  1:35.46   
87  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:35.48   
88  181  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  1:35.48   
89  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:35.76   
90  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  1:35.93   
91  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:35.95   
92  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:36.05   
93  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  50 m  1:36.35   
94  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:37.89   
95  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:38.38   
96  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  1:38.85   
97  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:39.42   
98  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  1:39.66   
99  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  1:39.89   
100  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  1:40.50   
101  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  1:44.19   
102  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:44.95   
103  177  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m  1:47.56   
104  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:47.58   
105  90  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:49.52   
106  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  1:56.40   
107  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  2:07.64   
108  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m     
109  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
110  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m     
111  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
112  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
113  180  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m     
114  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
115  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m     
 
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
32  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  2:02.90   
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:04.48   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:04.71   
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  2:05.31   
305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  2:06.47   
29  Nyrén Ludvig  1997  SÄFFLE SS  AO5797  25 m  2:07.93   
33  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:08.44   
263  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  2:08.72   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:08.89   
10  249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:09.72   
11  238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:09.86   
12  291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:10.97   
13  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:12.10   
14  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  2:12.39   
15  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:12.55   
16  167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  2:14.58   
17  30  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  2:15.29   
18  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:16.61   
19  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  2:16.62   
20  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:16.92   
21  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:17.03   
22  281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:17.13   
23  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:17.20   
24  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:17.86   
25  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:18.75   
26  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:18.77   
27  200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  2:21.62   
28  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  2:23.69   
29  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:24.03   
30  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:24.45   
31  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:25.75   
32  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:26.54   
33  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  2:27.47   
34  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  2:28.32   
35  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:28.91   
36  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:29.22   
37  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  50 m  2:30.05   
38  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:30.93   
39  31  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  2:31.72   
40  315  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  2:32.83   
41  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  2:33.54   
42  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  2:33.95   
43  250  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  2:34.97   
44  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  2:35.42   
45  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:37.55   
46  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:37.99   
47  28  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  2:40.68   
48  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:41.08   
49  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  2:41.97   
50  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:43.38   
51  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  2:45.57   
52  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  50 m  2:46.11   
53  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  2:47.41   
54  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:47.48   
55  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  2:50.94   
56  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  2:51.54   
57  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  2:51.61   
58  254  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  2:54.72   
59  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  2:57.58   
60  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  2:57.64   
61  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  2:58.46   
62  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  3:02.50   
63  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:04.69   
64  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:05.21   
65  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  3:06.76   
66  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:11.30   
67  58  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  3:15.51   
68  176  Hörnquist Alexander  2001  FILIPSTAD  AE3101  25 m  3:18.76   
69  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  3:39.32   
70  60  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m     
71  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m     
72  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m     
73  89  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m     
74  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
75  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m     
76  210  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m     
77  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m     
78  223  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m     
79  239  Rashiid Anas  2004  KARLSKO SF  AL2904  25 m     
80  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m     
 
Gren 8, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:20.28   
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:27.27   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:30.81   
187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:32.39   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:33.72   
16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:35.21   
166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:36.18   
298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:36.26   
145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:37.81   
10  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:37.85   
11  182  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:37.89   
12  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:38.96   
13  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:40.94   
14  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:41.17   
15  123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:41.51   
16  35  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:41.77   
17  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:41.96   
18  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:43.76   
19  221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  2:43.93   
20  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  2:43.94   
21  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:44.28   
22  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:45.24   
23  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:45.31   
24  179  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  2:45.45   
25  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:46.37   
26  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  2:46.42   
27  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:47.37   
28  224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  2:48.56   
29  267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:48.76   
30  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:49.10   
31  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  2:50.15   
32  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:50.26   
33  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:51.34   
34  27  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  50 m  2:52.00   
35  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:52.08   
36  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:52.10   
37  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:52.38   
38  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  2:52.60   
39  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:53.08   
40  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  2:53.31   
41  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  2:53.53   
42  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  2:53.62   
43  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  2:53.95   
44  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:54.25   
45  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  2:54.37   
46  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  2:54.51   
47  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:54.56   
48  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:55.47   
49  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  2:56.99   
50  44  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  2:57.34   
51  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:57.34   
52  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:58.47   
53  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:58.95   
54  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  2:58.99   
55  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:59.37   
56  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  2:59.41   
57  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  2:59.45   
58  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:00.05   
59  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  3:00.89   
60  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  3:02.01   
61  52  Ericson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  3:02.06   
62  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  3:02.16   
63  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  3:02.22   
64  39  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  3:02.52   
65  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  3:03.54   
66  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  3:03.56   
67  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  3:03.92   
68  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:04.31   
69  26  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  3:04.42   
70  178  Höök Nellie  2001  FILIPSTAD  AM5201  25 m  3:04.57   
71  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  3:05.23   
72  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  3:07.48   
73  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:08.43   
74  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  3:09.05   
75  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  3:09.61   
76  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  3:09.74   
77  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  3:10.08   
78  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  3:10.21   
79  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  3:12.10   
80  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  3:12.11   
81  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  3:12.54   
82  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  3:12.72   
83  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  3:14.59   
84  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  3:14.85   
85  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  3:15.61   
86  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:15.62   
87  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  3:19.73   
88  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  3:20.12   
89  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  3:20.34   
90  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  3:24.97   
91  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  3:25.86   
92  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  3:26.94   
93  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  3:27.29   
94  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:28.20   
95  181  Lundqvist Victoria  2001  FILIPSTAD  AY8401  25 m  3:28.60   
96  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  3:28.70   
97  144  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  3:30.43   
98  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  3:34.33   
99  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m     
100  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m     
101  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m     
102  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
103  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m     
104  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
105  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m     
106  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
107  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m     
108  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m     
109  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m     
110  177  Höök Emelie  2003  FILIPSTAD  AB0403  25 m     
111  180  Johansson Nova  2004  FILIPSTAD  AA0204  25 m     
112  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m     
 
Gren 9, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
33  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  5:04.58   
193  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  5:10.96   
197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  5:11.06   
238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  5:15.31   
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  5:16.96   
264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  5:25.13   
160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  5:29.29   
21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  5:32.04   
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  5:32.44   
10  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  5:34.94   
11  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  5:38.38   
12  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:55.81   
13  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  5:57.13   
14  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  5:57.61   
15  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  6:58.38   
16  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
17  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m     
18  60  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m     
19  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m     
20  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m     
21  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m     
22  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:11.38   
200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  1:12.65   
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:13.27   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:13.61   
193  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  1:14.21   
21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:15.45   
167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:15.95   
142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:16.92   
116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:18.72   
10  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:18.73   
11  186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:18.75   
12  157  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  1:19.18   
13  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:19.64   
14  263  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  1:19.98   
15  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:20.15   
16  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:20.22   
17  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:20.52   
18  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:20.67   
19  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:21.41   
20  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:21.64   
21  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:21.71   
22  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:22.29   
23  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:22.46   
24  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:23.82   
25  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:24.98   
26  60  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  1:25.44   
27  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:25.48   
28  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:25.59   
29  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:26.55   
30  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  1:27.20   
31  315  Gullberg Oscar  1999  ÅKERSBERGA  AF8799  25 m  1:27.57   
32  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:27.82   
33  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  1:28.10   
34  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:28.73   
35  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:30.84   
36  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  1:31.85   
37  58  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:32.09   
38  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:32.58   
39  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:32.94   
40  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:33.60   
41  28  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  1:33.93   
42  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:34.36   
43  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  1:34.80   
44  31  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  1:35.45   
45  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:37.43   
46  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:38.46   
47  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:39.81   
48  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:41.35   
49  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:42.04   
50  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:42.98   
51  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:43.37   
52  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m  1:44.18   
53  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  50 m  1:45.35   
54  245  Wahlström Erik  2001  KARLSKO SF  AX6901  25 m  1:45.77   
55  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  1:46.34   
56  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:46.83   
57  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:47.30   
58  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:47.46   
59  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:49.16   
60  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:49.96   
61  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:52.17   
62  292  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:55.28   
63  210  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  1:55.37   
64  223  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  1:56.65   
65  283  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:57.05   
66  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  1:58.08   
67  222  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  2:07.56   
68  216  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m  2:09.99   
69  79  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  2:15.44   
70  239  Rashiid Anas  2004  KARLSKO SF  AL2904  25 m  2:57.13   
 
Gren 11, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:45.01   
267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:45.90   
298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  2:46.05   
22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:48.11   
16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  2:48.19   
307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:52.40   
187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:53.34   
270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  2:56.47   
118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:56.94   
10  275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  2:57.64   
11  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:57.89   
12  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:58.49   
13  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:58.53   
14  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  2:59.33   
15  243  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  3:02.53   
16  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:04.23   
17  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  3:05.84   
18  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  3:06.17   
19  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  3:11.36   
20  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  3:11.46   
21  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  3:11.53   
22  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  3:11.83   
23  256  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  3:12.61   
24  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  3:13.26   
25  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  3:13.81   
26  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  3:14.99   
27  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  3:17.15   
28  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  3:17.59   
29  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  3:17.80   
30  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  3:19.17   
31  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  3:19.91   
32  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  3:20.87   
33  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  3:23.97   
34  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:24.89   
35  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:26.09   
36  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  50 m  3:27.51   
37  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  3:28.60   
38  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  3:29.72   
39  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  3:29.85   
40  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  3:31.81   
41  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  3:31.95   
42  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  3:33.79   
43  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  3:36.64   
44  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  3:38.88   
45  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  3:40.25   
46  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  3:40.79   
47  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  3:40.89   
48  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  3:43.19   
49  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  50 m  3:49.69   
50  215  Eriksson Sundin Hannah  2001  KARLSKO SF  BU8401  25 m  3:51.16   
51  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:51.23   
52  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  3:52.71   
53  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  50 m  3:58.55   
54  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  4:03.66   
55  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  4:08.57   
56  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  4:30.00   
 
Gren 12, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  4:26.34   
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  4:27.54   
29  Nyrén Ludvig  1997  SÄFFLE SS  AO5797  25 m  4:27.89   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  4:33.11   
249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  4:33.25   
197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  4:34.80   
263  Bransell Henrik  1999  LUDVIKA SS  AG2599  25 m  4:35.84   
30  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  4:36.98   
238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  4:38.13   
10  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  4:41.45   
11  305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  4:45.48   
12  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  4:46.09   
13  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  4:47.39   
14  281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  4:47.96   
15  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  4:50.29   
16  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  4:54.09   
17  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  4:54.67   
18  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  4:56.77   
19  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:58.20   
20  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  5:00.75   
21  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  5:04.35   
22  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  5:06.40   
23  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  5:06.76   
24  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  5:07.10   
25  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:09.03   
26  31  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  5:09.75   
27  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  5:10.19   
28  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  5:11.51   
29  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  5:13.23   
30  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  5:15.79   
31  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  5:16.65   
32  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  5:25.17   
33  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  5:28.47   
34  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  5:29.62   
35  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  5:31.59   
36  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  5:39.19   
37  28  Lithner Daniel  2001  SÄFFLE SS  AJ9701  25 m  5:43.48   
38  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  5:44.29   
39  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  5:44.55   
40  174  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  5:44.83   
41  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  5:47.03   
42  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  5:49.78   
43  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  5:55.89   
44  69  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  5:56.43   
45  58  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  50 m  6:06.31   
46  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  6:09.44   
47  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  6:11.76   
48  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  6:14.72   
49  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  6:20.61   
50  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  6:41.81   
51  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  6:52.52   
 
Gren 13, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  18:19.24   
40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  18:45.75   
129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  19:22.44   
123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  19:26.01   
145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  19:50.00   
27  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  19:52.01   
221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  20:04.08   
316  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  20:06.15   
136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  20:27.91   
10  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  21:28.42   
11  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  21:38.55   
12  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  22:16.98   
13  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  22:18.03   
14  257  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  23:09.09   
15  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  23:14.74   
16  109  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  23:31.27   
17  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  24:17.40   
18  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  24:36.00   
19  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  24:41.87   
20  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  24:42.13   
 
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  28.95   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  29.18   
145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  30.62   
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  30.73   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  30.91   
16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  31.74   
187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  32.06   
221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  32.30   
224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  50 m  32.39   
10  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  32.44   
11  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  50 m  32.51   
12  123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  32.68   
13  166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  50 m  32.73   
14  273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  32.75   
15  82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  32.81   
16  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  32.90   
17  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  33.11   
18  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  50 m  33.29   
19  267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  50 m  33.30   
20  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  33.31   
21  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  50 m  33.48   
22  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  33.63   
23  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  33.82   
24  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  33.84   
25  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  33.87   
26  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  34.10   
27  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  34.65   
28  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  34.66   
29  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  34.71   
30  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  34.76   
31  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  50 m  34.82   
32  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  34.89   
33  205  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  35.09   
34  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  35.12   
35  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  35.15   
36  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  35.34   
37  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  35.44   
38  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  35.57   
39  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  35.67   
40  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  35.67   
41  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  35.69   
42  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  35.76   
43  108  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  50 m  35.77   
44  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  35.85   
45  192  Borg Jennifer  2001  HARNÄS SKU  AF1801  25 m  35.94   
46  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  35.98   
47  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  36.03   
48  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  36.13   
49  109  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  36.13   
50  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  36.21   
51  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  36.22   
52  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  36.26   
53  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  36.29   
54  203  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  36.29   
55  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  36.34   
56  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  36.54   
57  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  36.56   
58  306  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  36.92   
59  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  36.99   
60  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  37.22   
61  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  37.26   
62  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  37.58   
63  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  37.62   
64  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  37.65   
65  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  37.94   
66  44  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  38.20   
67  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  38.22   
68  256  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  38.30   
69  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  38.38   
70  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  38.58   
71  67  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  38.64   
72  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  38.86   
73  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  39.03   
74  202  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  39.09   
75  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  39.10   
76  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  39.28   
77  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  39.30   
78  237  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  39.34   
79  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  39.38   
80  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  39.46   
81  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  39.74   
82  175  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  39.80   
83  206  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  39.83   
84  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  50 m  40.06   
85  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  40.10   
86  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  40.10   
87  23  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  40.15   
88  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  40.28   
89  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  40.32   
90  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  40.42   
91  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  40.68   
92  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  40.82   
93  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  40.97   
94  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  41.03   
95  161  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  41.24   
96  257  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  41.24   
97  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  41.41   
98  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  41.45   
99  111  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  41.56   
100  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  41.62   
101  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  41.93   
102  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  41.94   
103  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  41.97   
104  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  42.00   
105  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  42.18   
106  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  42.21   
107  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  42.24   
108  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  42.47   
109  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  42.68   
110  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  42.95   
111  153  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  43.08   
112  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  43.28   
113  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.62   
114  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  43.92   
115  107  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  44.56   
116  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  44.75   
117  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  44.90   
118  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  44.96   
119  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  45.33   
120  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  45.78   
121  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  46.11   
122  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  46.81   
123  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  46.84   
124  310  Glämsta Moa  2002  SÖDERHAMN  BJ1202  25 m  46.92   
125  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  47.68   
126  50  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  47.95   
127  90  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  48.48   
128  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  48.92   
129  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  50.15   
130  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  50.81   
131  290  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  51.86   
132  38  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  53.21   
133  163  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  50 m  54.41   
134  155  Skogh Elvira  2000  FAGERSTA  BI3200  50 m  56.43   
135  260  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  56.80   
136  201  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  58.64   
137  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:01.73   
138  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m     
139  46  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m     
140  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
141  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
142  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m     
143  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
144  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m     
145  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m     
146  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m     
147  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m     
148  156  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m     
149  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m     
150  204  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m     
151  207  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m     
152  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
153  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m     
154  235  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m     
155  246  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  25 m     
156  293  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m     
157  301  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m     
158  317  Jonsson Tove  2000  BOLLNÄS SS    25 m     
159  318  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  27.53   
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  28.88   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  28.93   
59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  29.00   
84  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  29.17   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  29.20   
218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  29.59   
158  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  29.69   
167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  29.91   
10  291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  30.20   
11  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  50 m  30.32   
12  305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  30.43   
13  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  30.53   
14  264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  30.55   
15  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  30.79   
16  238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  30.84   
17  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  31.17   
18  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  31.40   
19  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  31.55   
20  193  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  31.66   
21  249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  31.91   
22  197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  32.07   
23  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  32.18   
24  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  32.30   
25  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  32.42   
26  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  32.51   
27  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  32.54   
28  250  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  32.65   
29  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  32.70   
30  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  32.90   
31  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  33.13   
32  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  33.16   
33  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  33.21   
34  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  33.40   
35  200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  33.45   
36  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  33.61   
37  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  33.86   
38  157  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  33.92   
39  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  34.03   
40  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  34.37   
41  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  34.40   
42  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  35.17   
43  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  35.47   
44  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  35.84   
45  154  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m  36.93   
46  31  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  37.31   
47  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  37.33   
48  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  37.71   
49  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  37.74   
50  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  37.94   
51  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  38.85   
52  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  39.12   
53  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  50 m  39.40   
54  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  39.48   
55  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  39.73   
56  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  39.97   
57  174  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  40.07   
58  68  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS  AR8500  25 m  40.73   
59  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  40.93   
60  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  41.17   
61  251  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  41.19   
62  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.88   
63  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  42.20   
64  172  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  42.43   
65  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  42.65   
66  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  42.98   
67  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  43.63   
68  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  43.81   
69  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  44.83   
70  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  44.85   
71  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  50 m  44.91   
72  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  44.93   
73  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  45.65   
74  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  45.84   
75  283  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  46.22   
76  254  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  46.97   
77  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  48.07   
78  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m  48.44   
79  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  48.68   
80  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  48.76   
81  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  50.08   
82  222  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  52.43   
83  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
84  79  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m     
85  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m     
86  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
87  299  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  31.07   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  31.28   
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  31.41   
82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  32.66   
166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  50 m  32.91   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  32.96   
221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  33.23   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  33.44   
118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  33.52   
10  145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  33.79   
11  187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  34.05   
12  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  34.23   
13  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  34.26   
14  109  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  34.42   
15  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  34.57   
16  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  34.62   
17  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  34.66   
18  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  50 m  34.68   
19  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  34.75   
20  224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  34.81   
21  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  35.09   
22  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  35.16   
23  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  35.68   
24  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  35.75   
25  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  35.85   
26  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  35.88   
27  108  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  36.11   
28  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  36.24   
29  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  36.47   
30  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  36.54   
31  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  36.64   
32  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  36.66   
33  267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  36.67   
34  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  36.82   
35  16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  36.84   
36  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  36.95   
37  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  37.14   
38  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  37.23   
39  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  37.34   
40  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  37.47   
41  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  37.58   
42  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  37.64   
43  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  37.71   
44  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  37.78   
45  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  37.89   
46  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  37.90   
47  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  37.92   
48  205  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  37.97   
49  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  38.02   
50  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  38.05   
51  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  38.18   
52  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  38.23   
53  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  38.26   
54  41  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  38.30   
55  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  38.40   
56  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  38.60   
57  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  38.66   
58  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  38.67   
59  23  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  38.76   
60  203  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  38.76   
61  256  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  39.01   
62  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  39.02   
63  202  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  39.06   
64  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  39.24   
65  306  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  39.44   
66  190  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  39.45   
67  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  39.46   
68  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  39.50   
69  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  39.63   
70  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  39.76   
71  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  39.79   
72  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  39.91   
73  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  39.94   
74  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  40.12   
75  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  40.17   
76  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  40.25   
77  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  40.45   
78  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  40.58   
79  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  50 m  40.80   
80  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  40.95   
81  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  41.02   
82  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  41.23   
83  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  41.25   
84  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  41.30   
85  111  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  41.33   
86  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  41.38   
87  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  41.41   
88  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  41.46   
89  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  41.55   
90  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  41.79   
91  206  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  41.82   
92  257  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  41.97   
93  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  42.17   
94  175  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  42.20   
95  161  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  42.48   
96  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  42.50   
97  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  42.53   
98  152  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  42.73   
99  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  42.80   
100  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  42.84   
101  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  42.87   
102  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  42.91   
103  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  42.91   
104  153  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  42.96   
105  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  42.96   
106  237  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  43.06   
107  144  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  43.33   
108  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  43.33   
109  164  Mattsson Lisa  2000  FALUN  BN1800  25 m  43.39   
110  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  43.43   
111  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  43.45   
112  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  43.60   
113  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  43.69   
114  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.72   
115  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  44.11   
116  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  44.12   
117  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  44.23   
118  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  44.35   
119  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  44.37   
120  67  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  44.40   
121  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  44.40   
122  246  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  25 m  44.44   
123  260  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  44.49   
124  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  44.56   
125  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  44.69   
126  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  44.71   
127  107  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  44.73   
128  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  44.80   
129  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  44.91   
130  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  44.97   
131  46  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  44.99   
132  300  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  45.01   
133  50  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  45.17   
134  66  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  45.90   
135  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  46.32   
136  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  46.38   
137  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  46.38   
138  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  46.54   
139  293  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  47.14   
140  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  47.24   
141  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  47.67   
142  219  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  47.88   
143  163  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  25 m  48.20   
144  301  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  48.51   
145  70  Nordström-Fransson Felicia  2001  AVESTA SS  AR6201  25 m  48.74   
146  201  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  48.74   
147  90  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  49.96   
148  156  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  50.08   
149  71  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m  50.10   
150  185  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  50.26   
151  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  50.90   
152  308  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  51.17   
153  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  51.39   
154  38  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  51.42   
155  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  51.50   
156  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  51.76   
157  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  51.78   
158  110  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  52.80   
159  290  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  53.70   
160  232  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  54.19   
161  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  56.03   
162  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  57.06   
163  225  Jibbefors Alva  2003  KARLSKO SF  BF8603  25 m  57.36   
164  296  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  57.43   
165  226  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  58.22   
166  207  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  58.54   
167  242  Sjögren Ellen  2004  KARLSKO SF  AR5404  25 m  59.76   
168  261  Lennartsson Olsson Olivia  2003  LEKSAND  BR0203  25 m  1:03.82   
169  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:05.73   
170  92  Strömstedt Nellie  2005  BORLÄNGE  AS2805  25 m     
171  204  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m     
172  262  Supina Olivia  2003  LEKSAND  BS5403  25 m     
173  288  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m     
174  295  Ekbom Emma  2003  SANDVIKEN  BN1403  25 m     
175  318  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
 
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  29.85   
117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  30.10   
305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  30.29   
279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  30.55   
186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  30.77   
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  30.83   
116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  30.95   
269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  31.38   
197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  31.40   
10  167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  31.87   
11  59  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  32.35   
12  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  32.45   
13  158  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  32.85   
14  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  32.85   
15  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  32.90   
16  55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  32.95   
17  238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  32.99   
18  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  33.20   
19  291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  33.20   
20  264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  50 m  33.40   
21  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  33.89   
22  249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  50 m  34.03   
23  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  34.13   
24  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  34.53   
25  157  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  34.68   
26  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  35.05   
27  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  35.07   
28  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  35.15   
29  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  35.53   
30  84  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  35.57   
31  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  35.70   
32  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  35.78   
33  250  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  50 m  35.78   
34  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  36.55   
35  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  36.65   
36  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  37.14   
37  251  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  37.26   
38  17  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  37.49   
39  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  37.88   
40  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  38.15   
41  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  38.53   
42  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  38.79   
43  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  39.22   
44  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  39.30   
45  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  39.39   
46  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  39.41   
47  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  39.50   
48  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  39.61   
49  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  39.64   
50  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  39.71   
51  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  39.82   
52  154  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m  40.13   
53  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  40.23   
54  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  40.91   
55  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  41.12   
56  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  41.22   
57  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  41.31   
58  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  41.76   
59  172  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  41.83   
60  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  42.17   
61  18  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  42.24   
62  174  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  42.41   
63  292  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  43.66   
64  254  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  43.67   
65  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  43.69   
66  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  44.07   
67  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  44.08   
68  68  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS  AR8500  25 m  44.14   
69  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  44.19   
70  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  44.25   
71  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m  44.38   
72  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  44.78   
73  299  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  44.82   
74  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  45.10   
75  210  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  45.52   
76  283  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  45.58   
77  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  45.76   
78  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  46.06   
79  304  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  46.29   
80  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  46.71   
81  79  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  47.37   
82  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  47.66   
83  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  47.87   
84  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  48.68   
85  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  49.14   
86  297  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  49.53   
87  89  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m  51.87   
88  216  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m     
89  239  Rashiid Anas  2004  KARLSKO SF  AL2904  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  35.24   
267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  35.42   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  36.16   
187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  36.39   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  36.73   
64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  36.99   
270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  50 m  37.02   
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  37.08   
298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  37.12   
10  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  37.31   
11  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  37.32   
12  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  37.65   
13  224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  37.68   
14  256  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  37.90   
15  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  37.92   
16  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  38.04   
17  275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  38.35   
18  190  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  38.44   
19  243  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  38.64   
20  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  38.65   
21  15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  38.87   
22  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  39.06   
23  203  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  39.39   
24  192  Borg Jennifer  2001  HARNÄS SKU  AF1801  25 m  39.68   
25  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  39.75   
26  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  39.77   
27  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  39.79   
28  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  40.24   
29  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  40.31   
30  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  40.42   
31  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  40.46   
32  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  40.49   
33  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  40.68   
34  145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  40.68   
35  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  40.71   
36  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  40.91   
37  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  40.93   
38  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  41.00   
39  109  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  41.30   
40  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  41.35   
41  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  41.81   
42  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  50 m  41.88   
43  166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  41.89   
44  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  41.95   
45  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  50 m  42.02   
46  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  42.23   
47  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  42.26   
48  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  42.35   
49  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  42.38   
50  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  42.42   
51  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  42.52   
52  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  42.78   
53  221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  42.83   
54  123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  42.95   
55  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.06   
56  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  43.07   
57  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  43.09   
58  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  43.10   
59  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  43.12   
60  205  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  43.16   
61  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  43.36   
62  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  43.44   
63  206  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  43.50   
64  314  Persson Tyra  2002  SÖDERHAMN  BN9602  25 m  43.55   
65  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  43.58   
66  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  43.61   
67  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  43.64   
68  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  43.66   
69  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  43.66   
70  108  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  43.80   
71  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  43.94   
72  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  44.02   
73  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  44.03   
74  202  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  44.13   
75  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  44.13   
76  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  44.25   
77  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  44.42   
78  41  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  44.50   
79  293  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  44.67   
80  67  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  45.13   
81  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  45.16   
82  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  45.17   
83  153  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  45.23   
84  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  45.27   
85  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  45.29   
86  44  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  45.37   
87  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  45.38   
88  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  25 m  45.50   
89  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  45.61   
90  257  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  45.62   
91  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  45.63   
92  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  45.67   
93  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  46.00   
94  175  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  46.02   
95  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  46.11   
96  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  46.16   
97  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  46.39   
98  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  46.40   
99  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  46.54   
100  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  46.67   
101  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  46.68   
102  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  46.75   
103  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  47.03   
104  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  47.19   
105  46  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  47.44   
106  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  47.46   
107  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  47.55   
108  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  47.65   
109  164  Mattsson Lisa  2000  FALUN  BN1800  25 m  47.85   
110  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  47.86   
111  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  47.92   
112  161  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  48.31   
113  50  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  48.38   
114  107  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  48.47   
115  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  48.48   
116  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  48.51   
117  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  48.52   
118  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  48.67   
119  201  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  48.85   
120  215  Eriksson Sundin Hannah  2001  KARLSKO SF  BU8401  25 m  48.88   
121  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  49.06   
122  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  49.15   
123  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  49.21   
124  155  Skogh Elvira  2000  FAGERSTA  BI3200  25 m  49.22   
125  306  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  49.43   
126  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  49.73   
127  246  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  25 m  50.11   
128  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  50.31   
129  308  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  50.47   
130  310  Glämsta Moa  2002  SÖDERHAMN  BJ1202  25 m  50.51   
131  152  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  50.52   
132  70  Nordström-Fransson Felicia  2001  AVESTA SS  AR6201  25 m  50.60   
133  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  50.85   
134  66  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  50.89   
135  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  51.09   
136  144  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  51.29   
137  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  51.50   
138  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  51.56   
139  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  51.92   
140  111  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  51.94   
141  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  52.06   
142  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  52.13   
143  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  52.29   
144  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  52.33   
145  235  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  52.80   
146  185  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  52.88   
147  71  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m  53.07   
148  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  53.15   
149  38  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  53.50   
150  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  54.58   
151  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  55.00   
152  300  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  55.39   
153  204  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  55.45   
154  156  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  55.51   
155  301  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  55.61   
156  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  56.05   
157  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  56.21   
158  295  Ekbom Emma  2003  SANDVIKEN  BN1403  25 m  56.52   
159  242  Sjögren Ellen  2004  KARLSKO SF  AR5404  25 m  56.75   
160  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  57.74   
161  163  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  25 m  57.91   
162  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  58.15   
163  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  58.23   
164  312  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  58.80   
165  110  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  1:00.35   
166  226  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:00.60   
167  232  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:01.48   
168  209  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:01.57   
169  207  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  1:01.80   
170  258  Hellström Klara  2002  LEKSAND  BR7602  25 m  1:06.04   
171  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  1:10.45   
172  92  Strömstedt Nellie  2005  BORLÄNGE  AS2805  25 m     
173  261  Lennartsson Olsson Olivia  2003  LEKSAND  BR0203  25 m     
174  262  Supina Olivia  2003  LEKSAND  BS5403  25 m     
175  288  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m     
176  317  Jonsson Tove  2000  BOLLNÄS SS    25 m     
177  318  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  32.76   
264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  32.89   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  33.39   
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  33.77   
200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  34.35   
158  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  34.43   
193  Borg William  2000  HARNÄS SKU  AG6700  25 m  35.20   
84  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  35.26   
238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  35.43   
10  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  35.52   
11  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  35.77   
12  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  35.91   
13  116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  36.10   
14  167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  36.11   
15  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  36.26   
16  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  36.27   
17  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  37.20   
18  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  37.24   
19  157  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  37.30   
20  197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  37.32   
21  117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  37.50   
22  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  37.50   
23  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  37.66   
24  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  37.84   
25  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  37.86   
26  186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  38.76   
27  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  38.93   
28  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  39.36   
29  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  39.40   
30  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  39.98   
31  291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  40.11   
32  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  40.27   
33  69  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  40.51   
34  154  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m  40.54   
35  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  40.94   
36  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  41.59   
37  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  41.63   
38  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  41.76   
39  250  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  42.01   
40  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  42.36   
41  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  42.85   
42  249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  42.93   
43  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  43.07   
44  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  43.40   
45  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  43.50   
46  68  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS  AR8500  25 m  43.59   
47  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  43.60   
48  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  43.64   
49  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  50 m  44.34   
50  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  44.49   
51  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  44.92   
52  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  45.22   
53  251  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  45.52   
54  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  46.33   
55  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  47.07   
56  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  47.62   
57  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  47.63   
58  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  47.64   
59  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  47.86   
60  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  47.96   
61  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  48.29   
62  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  48.40   
63  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  49.02   
64  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  49.13   
65  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  50 m  49.18   
66  292  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  49.98   
67  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  50.20   
68  89  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m  50.29   
69  174  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  50.59   
70  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  50.79   
71  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  51.00   
72  283  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  52.35   
73  172  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  52.36   
74  210  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  52.68   
75  223  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  53.49   
76  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  55.52   
77  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  55.95   
78  222  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  57.01   
79  299  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  57.07   
80  79  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  1:00.40   
81  304  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  1:01.84   
82  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:07.75   
83  239  Rashiid Anas  2004  KARLSKO SF  AL2904  25 m  1:16.80   
84  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m     
85  216  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m     
86  236  Nguyen Henrik  2002  KARLSKO SF  AW6502  25 m     
87  302  Lilja Felix  2004  SANDVIKEN    25 m     
 
Gren 20, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  27.33   
171  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  27.88   
82  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  27.90   
123  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  28.20   
145  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  28.34   
275  Miram Anna  1999  LUDVIKA SS  AG7299  25 m  28.51   
15  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  28.66   
166  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  28.71   
273  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  28.74   
10  51  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  28.93   
11  277  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  29.04   
12  22  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  29.11   
13  187  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  29.27   
14  72  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  29.42   
15  221  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  29.43   
16  129  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  29.62   
17  118  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  29.63   
18  289  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  29.66   
19  224  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  29.68   
20  114  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  29.69   
21  229  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  29.85   
22  266  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  30.00   
23  298  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  30.09   
24  265  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  30.19   
25  40  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  30.30   
26  16  Englund Linnéa  2003  KARLSTAD  AI5403  25 m  30.37   
27  271  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  30.39   
28  106  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  30.54   
29  121  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  30.67   
30  132  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  30.71   
31  108  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  30.79   
32  270  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  30.82   
33  267  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  30.99   
34  307  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  31.00   
35  101  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  31.13   
36  109  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  31.26   
37  136  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  31.48   
38  105  Söderholm Marina Feria  1998  BÅLSTA SK  AG8298  25 m  31.52   
39  256  Granström Emma  2002  LEKSAND  AY6402  25 m  31.53   
40  240  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  31.54   
41  168  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  31.55   
42  202  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  31.63   
43  36  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  31.68   
44  203  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  31.73   
45  286  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  31.75   
46  231  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  31.82   
47  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  31.86   
48  120  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  31.88   
49  217  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  32.00   
50  19  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  50 m  32.04   
51  195  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  32.04   
52  276  Rydelius Lisa  2001  LUDVIKA SS  AF8401  25 m  32.06   
53  43  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  32.07   
54  65  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  32.14   
55  124  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  32.21   
56  119  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  32.22   
57  257  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  32.42   
58  248  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  32.44   
59  134  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  32.49   
60  126  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  32.52   
61  53  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  32.67   
62  125  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  32.67   
63  170  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  32.69   
64  64  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  32.73   
65  153  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  32.83   
66  284  Sisell Elin  2000  SS MORA  AV8800  25 m  32.85   
67  100  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  32.88   
68  190  Wigg Smilla  2000  GÄVLE SS  AN4400  25 m  32.90   
69  309  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  32.98   
70  188  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  32.99   
71  49  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  33.00   
72  213  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  50 m  33.02   
73  88  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  33.09   
74  192  Borg Jennifer  2001  HARNÄS SKU  AF1801  25 m  33.11   
75  150  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  33.15   
76  113  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  33.18   
77  280  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  33.19   
78  162  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  50 m  33.44   
79  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  33.46   
80  44  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  33.49   
81  93  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  33.55   
82  247  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  33.63   
83  23  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  33.68   
84  208  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  33.75   
85  278  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  33.77   
86  205  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  33.82   
87  45  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  50 m  33.83   
88  67  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  33.97   
89  76  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  34.27   
90  95  Carlsson Emma  2002  BÅLSTA SK  AP5602  25 m  34.39   
91  241  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  34.39   
92  173  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  34.41   
93  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  34.48   
94  214  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  34.51   
95  41  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  34.52   
96  24  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  34.55   
97  34  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  34.55   
98  165  Middlemore Estie  1999  FALUN  BR5899  25 m  34.67   
99  306  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  34.82   
100  311  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  34.87   
101  140  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  34.92   
102  42  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  34.94   
103  175  Wiker Alva  2003  FALUN  BC1403  25 m  35.11   
104  57  Hedin Emmy  2001  KARLSTAD  BO5401  50 m  35.32   
105  130  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  35.34   
106  11  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  35.40   
107  112  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  35.42   
108  164  Mattsson Lisa  2000  FALUN  BN1800  25 m  35.46   
109  268  Gustafsson Alice  2002  LUDVIKA SS  AB0802  25 m  35.51   
110  285  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  35.73   
111  246  Åberg Signe  2000  KARLSKO SF  BL7800  25 m  35.76   
112  83  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  35.91   
113  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  35.92   
114  111  Boberg Emilia  2002  SK ENA  AV9602  25 m  36.05   
115  161  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  36.10   
116  303  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  36.15   
117  86  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  36.16   
118  85  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  36.23   
119  196  Eriksson Molly  2001  HARNÄS SKU  AZ0801  25 m  36.40   
120  94  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  36.43   
121  313  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  36.59   
122  152  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  36.95   
123  80  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  37.10   
124  230  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  37.15   
125  244  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  37.19   
126  54  Florén Frida  2004  HARNÄS SKU  AB1404  25 m  37.26   
127  122  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  37.26   
128  206  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  37.30   
129  294  Dahl Magdalena  2001  SANDVIKEN  BK5601  25 m  37.35   
130  237  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  37.45   
131  50  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  37.51   
132  46  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  37.61   
133  300  Jönsson Anna  2003  SANDVIKEN  BC5203  25 m  37.61   
134  104  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  37.77   
135  47  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  37.83   
136  107  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  38.04   
137  290  Modig Carolina  2003  SALA SS  BG5403  25 m  38.28   
138  199  Tallberg Sabrina  2001  HARNÄS SKU  AZ3801  25 m  38.64   
139  70  Nordström-Fransson Felicia  2001  AVESTA SS  AR6201  25 m  38.73   
140  103  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  38.81   
141  81  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  38.90   
142  235  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  39.00   
143  66  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  39.03   
144  314  Persson Tyra  2002  SÖDERHAMN  BN9602  25 m  39.12   
145  260  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  39.14   
146  301  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  39.15   
147  77  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m  39.21   
148  102  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  39.52   
149  215  Eriksson Sundin Hannah  2001  KARLSKO SF  BU8401  25 m  39.72   
150  310  Glämsta Moa  2002  SÖDERHAMN  BJ1202  25 m  39.82   
151  201  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  39.93   
152  90  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  40.07   
153  219  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  40.12   
154  185  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  40.26   
155  71  Owetz Maya  2002  AVESTA SS  AY0802  25 m  40.39   
156  144  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  40.41   
157  133  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  40.42   
158  155  Skogh Elvira  2000  FAGERSTA  BI3200  25 m  40.47   
159  139  Pettersson Johanna  2003  ESKILSTUNA  AL9803  25 m  40.51   
160  143  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  41.01   
161  293  Boroåker Saga  2004  SANDVIKEN  AN1604  25 m  41.35   
162  131  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  41.90   
163  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  42.06   
164  163  Lindow Amanda  2002  FALUN  AS5802  50 m  42.20   
165  87  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  42.54   
166  38  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  43.13   
167  62  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  43.43   
168  156  Ekvall Emelie  2003  FALUN  AF6803  25 m  43.66   
169  232  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  43.72   
170  308  Englund Karin  2003  SÖDERHAMN  BL9203  25 m  43.99   
171  204  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  44.08   
172  207  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  44.17   
173  10  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  44.68   
174  312  Ljusberg Frida  2004  SÖDERHAMN  AM6604  25 m  44.80   
175  295  Ekbom Emma  2003  SANDVIKEN  BN1403  25 m  45.43   
176  225  Jibbefors Alva  2003  KARLSKO SF  BF8603  25 m  45.66   
177  209  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  46.62   
178  226  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  47.17   
179  258  Hellström Klara  2002  LEKSAND  BR7602  25 m  48.68   
180  110  Spångberg Emma  2005  DEJE SS  AO7205  25 m  51.50   
181  228  Johansson Paula  2004  KARLSKO SF  AR2404  25 m  52.00   
182  242  Sjögren Ellen  2004  KARLSKO SF  AR5404  25 m  52.50   
183  296  Enebrink Filippa  2004  SANDVIKEN  AN3604  25 m  54.10   
184  227  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  56.84   
185  261  Lennartsson Olsson Olivia  2003  LEKSAND  BR0203  25 m  57.79   
186  92  Strömstedt Nellie  2005  BORLÄNGE  AS2805  25 m     
187  262  Supina Olivia  2003  LEKSAND  BS5403  25 m     
188  288  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m     
189  317  Jonsson Tove  2000  BOLLNÄS SS    25 m     
190  318  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m     
 
Gren 21, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
281  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  25.84   
305  Klasson Anton  1998  SÄFFLE SS  AK0398  25 m  26.10   
274  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  26.12   
249  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  26.38   
55  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  26.41   
116  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  26.71   
117  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  26.85   
264  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  27.02   
84  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  27.04   
10  186  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  27.16   
11  279  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  27.24   
12  158  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  27.34   
13  291  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  27.35   
14  272  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  27.48   
15  21  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  27.69   
16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  27.81   
17  167  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  27.92   
18  238  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  27.96   
19  127  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  27.99   
20  269  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  28.19   
21  197  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  28.20   
22  146  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  28.24   
23  287  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  28.31   
24  218  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  28.32   
25  14  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  28.37   
26  169  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  50 m  28.66   
27  115  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  28.79   
28  160  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  28.94   
29  157  Enlund Alexander  2000  FALUN  AH1700  25 m  29.02   
30  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  29.08   
31  142  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  29.12   
32  250  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  29.28   
33  56  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  29.31   
34  97  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  29.55   
35  13  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  29.69   
36  282  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  30.02   
37  211  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  30.26   
38  69  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  30.47   
39  48  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  30.50   
40  151  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  30.59   
41  252  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  30.74   
42  255  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  30.74   
43  73  Nordh Marcus  2000  BOLLNÄS SS  AS7900  25 m  30.98   
44  147  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  31.02   
45  200  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  31.09   
46  233  Lübeck Viktor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  31.54   
47  191  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  50 m  31.79   
48  194  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  32.10   
49  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  32.11   
50  251  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  32.28   
51  159  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  32.38   
52  75  Westling Emil  2000  BOLLNÄS SS  AO5100  25 m  32.42   
53  154  Mardeni Zain  2001  FAGERSTA  AY0501  25 m  32.72   
54  61  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  33.40   
55  184  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  33.49   
56  20  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  33.62   
57  12  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  33.65   
58  74  Schön Martin  2003  BOLLNÄS SS  AJ9703  25 m  34.30   
59  137  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  34.34   
60  91  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  34.40   
61  68  Andersson Kaj  2000  AVESTA SS  AR8500  25 m  34.50   
62  234  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  34.53   
63  172  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  34.62   
64  174  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  34.80   
65  98  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  35.03   
66  148  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  35.10   
67  96  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  35.31   
68  135  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  35.50   
69  141  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  35.56   
70  245  Wahlström Erik  2001  KARLSKO SF  AX6901  25 m  35.58   
71  149  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  35.73   
72  254  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  35.75   
73  220  Hodberg Noel  2002  KARLSKO SF  AS7302  25 m  35.88   
74  37  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  36.49   
75  63  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  36.76   
76  138  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  36.79   
77  210  Björstam Oscar  2003  KARLSKO SF  AH2703  25 m  36.98   
78  283  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  37.15   
79  198  Rosengren Melker  2003  HARNÄS SKU  AR1903  25 m  37.75   
80  128  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  37.94   
81  99  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  38.08   
82  253  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  38.80   
83  189  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  39.00   
84  292  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  39.06   
85  89  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m  40.44   
86  304  Wikström Sixten  2005  SANDVIKEN  AA9305  25 m  42.82   
87  299  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  43.01   
88  297  Grell Julius  2003  SANDVIKEN  AS9903  25 m  43.11   
89  78  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  43.91   
90  79  Gustavsson Hannes  2002  BORLÄNGE  AR3702  25 m  44.19   
91  222  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  46.35   
92  223  Hökemyr Gabriel  2002  KARLSKO SF  AV0502  25 m  47.17   
93  239  Rashiid Anas  2004  KARLSKO SF  AL2904  25 m  52.33   
94  Falk Lukas  2003  BORLÄNGE  AN3503  25 m  52.46   
95  212  Buljubasic Ajdin  2000  KARLSKO SF  AZ2700  25 m     
96  216  Fahlin Liam  2003  KARLSKO SF  AO9303  25 m     
97  236  Nguyen Henrik  2002  KARLSKO SF  AW6502  25 m     
98  302  Lilja Felix  2004  SANDVIKEN    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  11 januari 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  22:00