Deltagarlista Gren 1-26 
 
  Tävling  Ungdoms GP 4 Falun 2015    Utskriftsdatum  28 september 2015   
  Tävlingsort  Falun    Utskriftstid  21:33   
  Arrangör  Falu Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  10 oktober 2015         
 
 
Gren 1, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:10.40   
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:13.48   
27  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:13.52   
88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:15.77   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:15.83   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:15.89   
26  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  2:15.90   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:17.91   
71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:18.87   
10  72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:20.49   
11  165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:20.63   
12  37  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:20.87   
13  129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:20.91   
14  29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:21.19   
15  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:24.26   
16  41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:26.99   
17  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:27.41   
18  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:27.61   
19  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:28.55   
20  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:28.89   
21  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:29.04   
22  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:29.05   
23  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:29.08   
24  16  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:29.66   
25  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:30.45   
26  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:30.65   
27  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:31.35   
28  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:31.47   
29  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:32.29   
30  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:33.12   
31  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  2:33.58   
32  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  2:34.95   
33  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:35.10   
34  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  2:35.40   
35  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  2:35.52   
36  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:36.02   
37  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:36.11   
38  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  2:36.80   
39  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:37.21   
40  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  2:39.02   
41  138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:39.26   
42  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m  2:40.19   
43  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  2:40.36   
44  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  2:41.56   
45  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  2:42.36   
46  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  2:44.16   
47  111  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  2:44.75   
48  49  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  2:45.27   
49  133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  2:45.88   
50  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  2:45.90   
51  44  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  2:46.93   
52  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  2:49.84   
53  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  2:50.79   
54  106  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  2:51.61   
55  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  2:55.52   
56  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  2:57.38   
57  28  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  2:57.47   
58  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:59.15   
59  105  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  2:59.61   
60  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  3:00.98   
61  84  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m  3:04.14   
62  86  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  3:04.54   
63  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  3:09.51   
64  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  3:12.13   
65  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  3:12.97   
66  82  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  25 m  3:14.48   
67  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  50 m  3:15.79   
68  58  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  3:21.98   
69  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  3:36.46   
70  120  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  3:37.43   
71  25  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m     
72  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m     
73  99  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m     
74  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m     
75  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
76  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
77  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m     
78  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m     
 
Gren 2, 100m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:01.05   
70  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:04.35   
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:04.84   
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  1:05.31   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  1:06.02   
61  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:06.75   
115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:08.12   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:08.16   
91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:08.82   
10  98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:12.98   
11  151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:13.41   
12  10  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:13.63   
13  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:15.53   
14  17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:15.56   
15  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:15.99   
16  68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:16.03   
17  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:16.81   
18  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:16.92   
19  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:17.87   
20  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  25 m  1:18.06   
21  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:19.69   
22  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:21.27   
23  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:22.77   
24  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:28.66   
25  152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:32.74   
26  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:32.98   
27  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:44.08   
28  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m     
29  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m     
30  125  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m     
31  131  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
32  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m     
33  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
 
Gren 3, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:14.47   
64  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:14.94   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:15.82   
47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:17.01   
165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:17.74   
66  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:18.32   
88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:18.63   
33  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:19.04   
129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:20.64   
10  124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  50 m  1:20.83   
11  132  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:21.13   
12  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:23.06   
13  147  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:23.48   
14  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:23.55   
15  127  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:24.44   
16  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:24.53   
17  14  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:24.96   
18  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:26.99   
19  67  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:27.03   
20  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:27.25   
21  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:28.83   
22  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:29.45   
23  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:30.42   
24  22  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:30.44   
25  138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:32.21   
26  130  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  1:32.47   
27  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:32.87   
28  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:33.56   
29  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:34.92   
30  99  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m  1:35.38   
31  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:36.11   
32  75  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:36.61   
33  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:36.75   
34  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:37.90   
35  134  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:39.63   
36  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:39.64   
37  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:39.70   
38  44  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:39.72   
39  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:40.77   
40  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  50 m  1:41.07   
41  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:42.34   
42  28  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:42.65   
43  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:43.04   
44  30  S. Persson Emma  2002  FALUN  BJ5402  50 m  1:43.69   
45  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:43.76   
46  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:44.71   
47  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:46.54   
48  106  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:47.87   
49  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:48.03   
50  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:48.85   
51  121  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  1:49.57   
52  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:50.47   
53  120  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:52.24   
54  58  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:52.36   
55  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  2:00.91   
56  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  2:11.71   
57  84  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m     
 
Gren 4, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:30.87   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:45.43   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:51.05   
77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:51.64   
54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:56.85   
144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  3:02.67   
Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:06.33   
112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  3:10.54   
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  3:22.07   
10  119  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  3:23.73   
11  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  3:32.51   
12  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  50 m  3:33.07   
13  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  50 m  3:33.37   
14  140  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  3:34.16   
15  104  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  3:40.94   
16  46  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:43.40   
17  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  3:49.16   
18  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  3:53.31   
19  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m     
20  48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m     
21  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m     
22  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
23  92  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m     
24  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
25  125  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m     
26  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
 
Gren 5, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  5:06.68   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  5:31.18   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  5:36.90   
47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  5:37.29   
128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  6:04.85   
138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  6:05.31   
158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  6:11.04   
154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  6:19.43   
73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  6:22.98   
10  117  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  6:27.22   
11  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  6:28.35   
12  51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m     
13  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m     
14  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m     
15  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m     
16  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m     
17  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m     
 
Gren 6, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  19:50.25   
152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  23:05.35   
60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m     
168  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m     
 
Gren 7, 800m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
40  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  10:00.86   
20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  10:04.87   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  10:13.54   
98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  10:37.57   
166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  50 m  11:34.69   
153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  13:27.19   
89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m     
91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m     
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m     
10  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  25 m     
11  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m     
12  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
13  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m     
14  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
 
Gren 8, 200m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:50.08   
138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  50 m  2:52.81   
132  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:54.50   
164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:57.71   
128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  3:00.29   
129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  3:01.27   
49  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  3:09.97   
133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:24.15   
160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:25.06   
10  47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m     
11  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m     
12  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m     
 
Gren 9, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:20.70   
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:21.81   
19  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:26.03   
61  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  2:26.13   
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:27.02   
115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  50 m  2:28.42   
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:29.82   
59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:30.20   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  2:31.50   
10  68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:33.71   
11  94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  2:35.96   
12  151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:37.53   
13  98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  2:40.09   
14  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:42.02   
15  20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:42.58   
16  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:43.14   
17  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  2:44.40   
18  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:44.91   
19  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:47.32   
20  112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  2:47.95   
21  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  2:49.65   
22  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  2:53.12   
23  40  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:54.44   
24  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  2:55.30   
25  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:56.49   
26  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  2:57.95   
27  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:58.08   
28  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  3:01.07   
29  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  50 m  3:02.58   
30  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  3:05.60   
31  32  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  3:06.78   
32  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  3:07.98   
33  152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  3:08.40   
34  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:11.47   
35  85  Kronhelm Niklas  2000  OXELÖSUND  AW9100  50 m  3:14.74   
36  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  3:20.04   
37  104  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  3:23.08   
38  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  3:25.86   
39  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  3:42.11   
40  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
41  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m     
42  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m     
43  92  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m     
44  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
45  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
46  125  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m     
 
Gren 10, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  4:37.26   
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:43.73   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  4:47.24   
88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  4:50.51   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  4:50.57   
165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  4:51.49   
26  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  4:51.78   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  4:53.46   
148  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  4:57.82   
10  37  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  4:59.90   
11  29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  5:00.69   
12  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  5:08.23   
13  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  5:10.75   
14  147  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  5:11.31   
15  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  5:12.83   
16  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  5:13.06   
17  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  5:13.51   
18  41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  5:14.05   
19  33  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  5:15.43   
20  127  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  5:15.49   
21  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  5:15.56   
22  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  5:16.98   
23  14  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  5:17.91   
24  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  5:18.30   
25  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  5:20.40   
26  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  5:22.86   
27  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  5:24.88   
28  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  5:25.60   
29  124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  5:29.60   
30  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  5:34.04   
31  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  5:34.53   
32  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  5:35.29   
33  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  5:36.67   
34  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  50 m  5:38.68   
35  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  5:38.91   
36  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  5:39.45   
37  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m  5:41.13   
38  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  5:41.57   
39  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  5:41.84   
40  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  5:43.10   
41  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  5:44.36   
42  111  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  5:52.04   
43  130  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  5:53.99   
44  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  5:55.42   
45  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  6:01.50   
46  44  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  6:09.55   
47  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  6:13.38   
48  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  6:30.23   
49  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  6:39.20   
50  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  50 m  6:44.43   
51  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  6:53.42   
52  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m     
53  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m     
54  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m     
55  134  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m     
 
Gren 11, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  1:03.41   
115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:05.01   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:05.48   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:08.36   
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:08.67   
89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:10.71   
68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:11.78   
98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:13.14   
61  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:14.28   
10  151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:14.40   
11  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:14.75   
12  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:15.15   
13  112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:16.87   
14  45  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:17.16   
15  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  50 m  1:18.43   
16  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:18.82   
17  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:19.59   
18  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:20.81   
19  32  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:20.97   
20  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:23.14   
21  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:24.76   
22  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:24.79   
23  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:25.47   
24  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:25.77   
25  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m  1:27.62   
26  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:30.77   
27  78  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:31.65   
28  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:33.62   
29  140  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  1:34.05   
30  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:38.19   
31  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:38.47   
32  HENRY ÖRTLUND Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  1:49.10   
33  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
34  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
 
Gren 12, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  2:24.70   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:28.24   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  2:31.66   
129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:31.94   
37  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:33.43   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:34.16   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  2:36.09   
164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:37.95   
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:38.88   
10  108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:39.10   
11  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:39.63   
12  71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:40.70   
13  29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  2:41.05   
14  88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:41.36   
15  16  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  2:41.77   
16  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:43.48   
17  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:43.95   
18  47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:44.17   
19  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  2:45.40   
20  132  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:47.00   
21  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:48.08   
22  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  2:48.57   
23  22  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  2:48.95   
24  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  2:49.03   
25  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:49.79   
26  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:55.08   
27  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  2:56.71   
28  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:58.06   
29  44  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  3:01.14   
30  133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:01.97   
31  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  50 m  3:02.20   
32  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  3:02.79   
33  117  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  3:03.71   
34  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  3:04.46   
35  64  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  3:07.40   
36  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  3:07.56   
37  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  3:07.92   
38  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  3:09.98   
39  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  3:10.68   
40  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  3:14.82   
41  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  3:25.64   
42  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  3:28.40   
43  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:35.64   
44  30  S. Persson Emma  2002  FALUN  BJ5402  25 m     
45  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m     
46  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m     
47  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m     
48  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
49  105  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m     
50  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
51  121  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m     
52  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m     
53  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m     
 
Gren 13, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  56.03   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  56.96   
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  57.08   
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  57.72   
61  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  57.97   
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  58.54   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  58.56   
19  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  58.62   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  59.06   
10  89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  59.84   
11  68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  59.97   
12  115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:00.62   
13  10  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:02.07   
14  59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:02.08   
15  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:02.41   
16  151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:03.32   
17  40  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  1:03.58   
18  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:04.36   
19  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:04.50   
20  20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:05.60   
21  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:06.54   
22  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:07.94   
23  92  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m  1:08.34   
24  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:08.54   
25  98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  1:08.66   
26  112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:08.82   
27  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:08.84   
28  45  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:10.32   
29  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  50 m  1:10.79   
30  131  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  1:11.29   
31  32  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:11.36   
32  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:11.37   
33  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m  1:11.91   
34  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:12.33   
35  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:12.35   
36  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  50 m  1:12.86   
37  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:12.94   
38  85  Kronhelm Niklas  2000  OXELÖSUND  AW9100  50 m  1:13.69   
39  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  1:13.69   
40  119  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:14.25   
41  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:14.59   
42  152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:14.86   
43  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:18.06   
44  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:18.24   
45  HENRY ÖRTLUND Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m  1:18.91   
46  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  1:20.34   
47  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:21.14   
48  78  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:21.35   
49  15  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  50 m  1:21.86   
50  140  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  50 m  1:22.02   
51  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:23.43   
52  46  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  1:24.80   
53  104  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:26.42   
54  125  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  1:27.27   
55  11  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:27.45   
56  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:28.34   
57  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  1:31.52   
58  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  1:40.53   
59  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
60  168  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m     
 
Gren 14, 200m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  2:04.51   
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:06.15   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:07.62   
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  2:08.72   
19  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  2:09.53   
97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:10.97   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:11.08   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  2:15.87   
68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  2:16.17   
10  89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:16.80   
11  10  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:18.77   
12  115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:19.18   
13  151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:19.73   
14  20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  2:19.87   
15  40  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  2:20.15   
16  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  2:27.88   
17  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:28.37   
18  98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  50 m  2:28.69   
19  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  2:30.32   
20  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:31.80   
21  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  2:33.30   
22  45  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:35.26   
23  112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  50 m  2:35.56   
24  32  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  2:36.05   
25  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  2:36.23   
26  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:36.85   
27  152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  2:37.06   
28  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  50 m  2:40.22   
29  119  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  2:41.13   
30  131  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  2:41.18   
31  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  2:45.21   
32  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  2:46.89   
33  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  2:47.07   
34  85  Kronhelm Niklas  2000  OXELÖSUND  AW9100  50 m  2:48.05   
35  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m  2:48.17   
36  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  2:48.29   
37  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  2:50.09   
38  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  2:50.36   
39  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  50 m  2:50.48   
40  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m  2:56.93   
41  140  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  2:57.19   
42  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  25 m  3:05.73   
43  46  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m  3:13.54   
44  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  50 m  3:14.81   
45  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  50 m  3:19.45   
46  HENRY ÖRTLUND Leo  2001  BORLÄNGE  AY9701  25 m     
47  92  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m     
48  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
49  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
50  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m     
51  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
52  168  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m     
 
Gren 15, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  50 m  1:04.02   
129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:08.20   
71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:09.71   
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:10.20   
164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:11.46   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:13.56   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:14.45   
124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  1:14.84   
66  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  25 m  1:15.37   
10  132  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:15.56   
11  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:16.32   
12  41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:16.79   
13  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:16.99   
14  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:17.05   
15  47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:17.48   
16  138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  50 m  1:17.87   
17  148  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:17.93   
18  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:18.23   
19  127  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:19.38   
20  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:20.28   
21  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:20.44   
22  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:20.71   
23  117  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:20.81   
24  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:21.23   
25  72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  50 m  1:21.42   
26  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:21.46   
27  67  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:22.40   
28  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:23.27   
29  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:24.09   
30  49  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:26.43   
31  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:26.84   
32  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:28.57   
33  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:29.60   
34  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:30.69   
35  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:32.27   
36  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:32.60   
37  44  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  50 m  1:34.67   
38  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:34.73   
39  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:36.00   
40  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m  1:39.95   
41  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m     
42  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m     
43  82  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  25 m     
44  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m     
45  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m     
46  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
47  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m     
48  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m     
49  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
50  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m     
 
Gren 16, 100m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:11.18   
61  Campalto Anton  1998  LUDVIKA SS  AI5398  25 m  1:11.38   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:12.01   
70  Lindén Alfred  1997  LUDVIKA SS  AN6797  25 m  1:13.13   
19  Hambraeus David  1999  FALUN  AL0799  25 m  1:13.21   
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  1:15.28   
77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:15.33   
115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  1:16.94   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  1:17.78   
10  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m  1:18.04   
11  68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  1:18.68   
12  54  Persson Andreas  2000  GÄVLE SS  AT8100  25 m  1:20.96   
13  89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  1:21.87   
14  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:24.29   
15  39  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  1:25.68   
16  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:25.99   
17  20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  1:26.76   
18  112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  25 m  1:26.78   
19  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:28.29   
20  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:30.42   
21  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:33.62   
22  119  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  1:35.79   
23  140  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  1:35.94   
24  11  Westman Gustav  2003  BORLÄNGE  AM6703  25 m  1:36.53   
25  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:37.26   
26  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m  1:37.31   
27  15  Boholm Emil  2002  FALUN  AV8102  50 m  1:40.77   
28  45  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:41.46   
29  104  Humling Lucas  2005  SANDVIKEN  AA8305  25 m  1:43.47   
30  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  1:44.04   
31  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m  1:44.75   
32  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:44.87   
33  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  1:44.98   
34  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  1:45.70   
35  32  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  1:46.00   
36  85  Kronhelm Niklas  2000  OXELÖSUND  AW9100  50 m  1:46.08   
37  125  Gecer Sebastian  2002  VÄSTERÅS  AK1902  25 m  1:48.57   
38  78  Persson Eric  2004  SS MORA  AI0904  25 m  1:50.22   
39  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:54.41   
40  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  25 m  2:07.25   
41  46  Hjalmarsson Sarlind Oliver  2003  GÄVLE SS  AN7503  25 m     
42  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
43  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m     
44  168  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m     
 
Gren 17, 200m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:37.81   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:42.84   
64  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:45.90   
47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:46.05   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:48.99   
165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:50.31   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  50 m  2:52.12   
66  Holmström Moa  2001  LUDVIKA SS  AD0201  50 m  2:55.04   
56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:58.57   
10  124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  3:01.35   
11  147  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  3:02.14   
12  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  3:03.03   
13  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  3:03.10   
14  14  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  3:03.21   
15  18  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  3:09.29   
16  164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  3:12.03   
17  133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:13.19   
18  130  Johansson Nora  2001  VÄSTERÅS  AI1201  25 m  3:14.05   
19  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  50 m  3:18.44   
20  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  3:20.75   
21  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:24.21   
22  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  50 m  3:31.09   
23  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  3:36.21   
24  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  50 m  3:49.05   
25  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m  3:49.49   
26  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  50 m  3:49.81   
27  58  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  3:58.39   
28  30  S. Persson Emma  2002  FALUN  BJ5402  25 m     
29  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m     
30  99  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m     
31  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
32  105  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m     
33  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
34  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m     
35  121  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m     
36  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m     
37  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m     
38  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m     
 
Gren 18, 400m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  5:06.29   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  5:30.67   
98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  5:32.62   
151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  5:55.81   
144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  5:56.47   
166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  6:12.11   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  6:17.60   
152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  6:58.38   
34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m     
10  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  25 m     
11  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m     
12  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m     
 
Gren 19, 1500m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  19:03.48   
165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  50 m  19:58.90   
148  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  20:05.12   
Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  21:06.07   
154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  21:18.89   
158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  50 m  22:25.85   
161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  50 m  22:38.37   
149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  24:11.55   
38  Widén Elina  2003  GIMO SS  BG0203  25 m     
10  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m     
 
Gren 20, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  9:48.51   
26  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  9:58.96   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  9:59.26   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  10:07.77   
29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  10:28.53   
41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  10:45.85   
43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  10:46.92   
Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  50 m  11:15.80   
138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  11:42.21   
10  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  50 m  11:47.89   
11  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  50 m  11:49.43   
12  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  11:52.65   
13  111  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  12:22.51   
14  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  13:12.32   
15  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  50 m  13:37.63   
16  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  50 m  14:02.56   
17  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  50 m  14:30.79   
18  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  50 m  15:06.99   
19  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
20  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m     
21  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m     
22  88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m     
23  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m     
24  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m     
25  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m     
26  108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m     
 
Gren 21, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:18.34   
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:37.54   
10  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:53.44   
166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:09.14   
152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  3:43.51   
Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m     
145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m     
151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m     
10  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m     
 
Gren 22, 200m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  2:28.06   
71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  2:28.65   
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  2:29.15   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:30.46   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:31.50   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  2:34.68   
47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  2:36.26   
88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  2:37.16   
164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:38.17   
10  37  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:38.18   
11  124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  2:40.82   
12  64  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  2:40.98   
13  147  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:41.79   
14  165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:41.87   
15  33  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  2:42.36   
16  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  2:45.07   
17  132  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  2:45.17   
18  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  2:46.32   
19  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  2:46.37   
20  13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:46.83   
21  127  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  2:47.12   
22  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  2:47.90   
23  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:48.50   
24  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  2:49.10   
25  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:49.43   
26  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  2:49.69   
27  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:50.77   
28  67  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  2:50.89   
29  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  2:51.01   
30  14  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  2:51.23   
31  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  2:51.53   
32  138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  2:51.73   
33  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  2:52.10   
34  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  2:52.70   
35  41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  2:53.31   
36  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:53.49   
37  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  2:53.49   
38  117  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  2:53.63   
39  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  2:54.36   
40  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  2:54.66   
41  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  2:55.12   
42  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  3:01.21   
43  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  3:03.08   
44  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  3:03.16   
45  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  3:03.49   
46  49  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  3:07.16   
47  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  3:07.28   
48  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  3:08.41   
49  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  3:08.45   
50  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  3:11.13   
51  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  3:12.01   
52  133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:12.07   
53  134  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  3:15.59   
54  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  3:16.86   
55  106  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  3:17.49   
56  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  3:17.51   
57  28  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  3:19.74   
58  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  3:22.10   
59  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  3:28.71   
60  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  3:31.43   
61  105  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  3:31.94   
62  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  3:38.87   
63  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  3:39.07   
64  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  50 m  3:53.59   
65  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
66  25  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  25 m     
67  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m     
68  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m     
69  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m     
70  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m     
71  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m     
72  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m     
73  120  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m     
74  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m     
 
Gren 23, 400m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
17  Bransell Henrik  1999  FALUN  AG2599  25 m  4:33.55   
76  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  4:36.54   
68  Krysén Erik  2000  LUDVIKA SS  AE0100  25 m  4:45.41   
65  Gustafsson Jakob  1999  LUDVIKA SS  AL0399  25 m  4:46.09   
59  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  4:50.30   
89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  4:52.31   
94  Johnsson Marcus  2002  SALA SS  AN2502  25 m  4:52.35   
40  Carlsson Adam  2001  GÄVLE SS  AK1901  25 m  4:53.24   
20  Hansson Tim  2001  FALUN  AM7101  25 m  4:54.28   
10  123  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  4:55.83   
11  98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  5:03.81   
12  91  Douib Jonathan  2000  SALA SS  AS8100  50 m  5:07.97   
13  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  5:17.25   
14  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  5:19.26   
15  77  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  5:25.92   
16  144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  5:35.36   
17  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  5:37.54   
18  119  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  5:39.07   
19  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  5:42.20   
20  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  5:50.30   
21  85  Kronhelm Niklas  2000  OXELÖSUND  AW9100  25 m  5:51.69   
22  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  5:52.87   
23  93  Hanson Jakob  2002  SALA SS  AJ4902  50 m  6:04.92   
24  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  6:14.66   
25  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  6:15.35   
26  137  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  6:15.67   
27  142  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  7:05.24   
28  Gustavsson Elias  2002  BORLÄNGE  AR2702  25 m     
29  57  Swanson Hugo  2006  GÄVLE SS  AA6106  25 m     
30  101  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
31  116  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m     
32  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m     
33  131  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
34  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
35  168  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m     
 
Gren 24, 100m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
27  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:06.44   
143  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:08.41   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:10.37   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:10.85   
164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:10.89   
37  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  1:11.32   
129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:11.46   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:12.33   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:12.89   
10  135  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:13.48   
11  13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:14.02   
12  95  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:14.23   
13  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:15.55   
14  16  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:16.06   
15  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:16.17   
16  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:16.23   
17  29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:16.40   
18  22  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:17.15   
19  165  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:17.35   
20  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:17.64   
21  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:18.91   
22  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:18.94   
23  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:19.81   
24  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:20.48   
25  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:20.68   
26  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:21.74   
27  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:23.09   
28  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:23.46   
29  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:23.51   
30  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:23.86   
31  128  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:24.74   
32  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:25.34   
33  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:25.54   
34  106  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:26.08   
35  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:26.53   
36  24  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:26.68   
37  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:26.82   
38  81  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:26.84   
39  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:28.18   
40  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:29.72   
41  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:29.91   
42  134  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:29.92   
43  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:30.29   
44  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:31.43   
45  111  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:31.71   
46  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:32.08   
47  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  50 m  1:32.33   
48  28  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:32.38   
49  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  1:32.79   
50  25  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  50 m  1:36.32   
51  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:37.16   
52  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:37.41   
53  120  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:39.91   
54  30  S. Persson Emma  2002  FALUN  BJ5402  25 m  1:40.04   
55  86  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  1:40.06   
56  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:40.23   
57  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:40.83   
58  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:41.09   
59  58  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:43.95   
60  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  25 m  1:44.76   
61  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  1:48.20   
62  121  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  50 m  1:51.53   
63  84  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m     
 
Gren 25, 200m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
48  Källquist Jakob  2001  GÄVLE SS  AC0901  25 m  2:18.30   
74  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:22.84   
115  Brewitz Johan  2001  VÄSTERÅS  AH2101  25 m  2:23.29   
89  Brundin Isak  2000  SALA SS  AJ8100  25 m  2:32.75   
98  Nystrand Edwin  2002  SALA SS  AE8902  25 m  2:41.71   
151  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:41.99   
45  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  2:46.64   
112  Larsson Joel  2001  UPSALA S  AP9301  50 m  2:49.11   
144  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  2:55.09   
10  145  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:55.25   
11  97  Nordgren Elias  2001  SALA SS  AE2101  25 m  2:56.29   
12  166  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:00.65   
13  60  Östlund Albin  2004  GÄVLE SS  AC1304  25 m  3:03.04   
14  114  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  50 m  3:05.58   
15  34  Werkmästar Johan  2002  FALUN  AI4502  25 m  3:06.35   
16  126  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  50 m  3:07.03   
17  152  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  50 m  3:15.36   
18  87  Stocker Felix  2002  OXELÖSUND  AN9302  25 m  3:15.56   
19  153  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:18.02   
20  141  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  3:29.56   
21  103  Sörby Hugo  2001  SALA SS  AF2901  50 m  3:55.65   
22  55  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m     
23  92  Geerhold Nils  2001  SALA SS  AX8901  25 m     
24  167  Marin Joel  1999  SK ENA  AN2399  25 m     
 
Gren 26, 100m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
23  Junevik Sara  2000  FALUN  AL3400  25 m  59.37   
27  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  59.87   
88  Ander Sofia  1998  SALA SS  BE1898  25 m  1:01.53   
69  Lannhard Frida  2000  LUDVIKA SS  AB6800  25 m  1:01.91   
72  Östh Rebecka  1999  LUDVIKA SS  AE3699  25 m  1:02.25   
108  Bergh Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:02.87   
51  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:03.26   
13  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:03.35   
63  Czarnecki Cecilia  1999  LUDVIKA SS  AT9699  25 m  1:03.91   
10  47  Humling Agnes  2000  GÄVLE SS  AV2400  25 m  1:03.98   
11  129  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:04.34   
12  164  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:04.92   
13  67  Krysén Anna  2003  LUDVIKA SS  AC2403  25 m  1:05.37   
14  161  Magnusson Tova  2002  SK ENA  AC5802  25 m  1:05.59   
15  124  Faleke Julia  2000  VÄSTERÅS  BK1600  25 m  1:05.75   
16  29  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:05.80   
17  71  Wallin Sarah  2000  LUDVIKA SS  AH9800  25 m  1:05.84   
18  147  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:06.00   
19  158  Viinapuu Anna  2000  BÅLSTA SK  AH8400  25 m  1:06.35   
20  100  Ragnarsson Klara  2002  SALA SS  AY1202  25 m  1:06.49   
21  33  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:06.54   
22  64  Fredriksson Maja  1999  LUDVIKA SS  AF6299  25 m  1:06.57   
23  127  Holmberg Julia  2002  VÄSTERÅS  AE4402  25 m  1:06.67   
24  43  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:07.29   
25  62  Carlsson Elin  2001  LUDVIKA SS  AV0201  25 m  1:07.34   
26  42  Ericson Alice  2001  GÄVLE SS  AZ9601  25 m  1:07.94   
27  16  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:07.97   
28  41  Carlsson Elina  2001  GÄVLE SS  AS5801  25 m  1:08.10   
29  56  Swanson Helmi  2004  GÄVLE SS  AB6604  25 m  1:08.41   
30  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:08.49   
31  122  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:08.65   
32  117  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:08.91   
33  35  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  1:08.92   
34  80  van Zonneveld Marit  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:08.95   
35  31  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:08.96   
36  90  Dalin Elvira  2003  SALA SS  AO8803  25 m  1:08.98   
37  Haglöv Louise  2003  BORLÄNGE  BC9603  25 m  1:09.24   
38  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  50 m  1:09.25   
39  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:09.28   
40  99  Ragnarsson Hannah  2000  SALA SS  BL7200  25 m  1:09.78   
41  154  Jonsson Walda  2001  BÅLSTA SK  AC2601  25 m  1:10.72   
42  14  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  1:10.94   
43  22  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:10.96   
44  163  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:11.06   
45  109  Flyman Victoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:11.20   
46  149  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  1:11.40   
47  73  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  1:11.53   
48  12  Wimnell Åblad Moa  2002  BORLÄNGE  BJ0802  25 m  1:11.92   
49  82  Fernqvist Josefine  2000  OXELÖSUND  BK3200  50 m  1:12.04   
50  138  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:12.31   
51  79  van Zonneveld Femke  2002  SS MORA  AS9802  25 m  1:12.90   
52  107  Bergh Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:12.91   
53  110  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:13.46   
54  96  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  1:14.74   
55  49  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:14.94   
56  139  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  1:15.14   
57  18  Granström Emma  2002  FALUN  AY6402  25 m  1:15.30   
58  162  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:15.33   
59  83  Kleringer Frida  2001  OXELÖSUND  BH9201  25 m  1:15.37   
60  21  Jobs Amanda  2003  FALUN  AK0203  25 m  1:15.80   
61  133  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  1:15.87   
62  24  Lindgren Julia  2004  FALUN  AN0604  25 m  1:15.95   
63  159  Budden Alicia  2004  SK ENA  AA5404  25 m  1:16.49   
64  111  Nilsson Cecelina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:16.84   
65  118  Degerlund Hanna  2004  VÄSTERÅS  AX9404  25 m  1:17.07   
66  106  Wikström Maja  2002  SANDVIKEN  AY2602  25 m  1:17.45   
67  155  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  1:17.82   
68  50  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  1:18.06   
69  36  Zetterberg Anja  2003  FALUN  AF7803  25 m  1:18.37   
70  81  Öhlin Klara  1999  SS MORA  BO6899  25 m  1:19.76   
71  102  Sjösten Cassandra  2003  SALA SS  BR8803  25 m  1:20.07   
72  134  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:20.36   
73  157  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  1:20.94   
74  160  Johansson Alice  2003  SK ENA  AJ0603  25 m  1:21.68   
75  75  Jonsson Liv  2004  SS MORA  AN8404  25 m  1:22.05   
76  86  Mandrela Weronika  2000  OXELÖSUND  BK2200  25 m  1:22.20   
77  136  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:22.33   
78  120  Ejlegård Linnea  2002  VÄSTERÅS  AZ2802  25 m  1:22.38   
79  52  Mosbach Gabriella  2003  GÄVLE SS  AQ4803  25 m  1:22.44   
80  28  Nyberg Anna  2003  FALUN  AP5603  25 m  1:23.00   
81  53  Nilsson Maja  2003  GÄVLE SS  BF4203  25 m  1:23.02   
82  156  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:23.55   
83  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m  1:23.99   
84  25  Lundin Ellen  2005  FALUN  AB5405  50 m  1:25.60   
85  84  Kleringer Miranda  2003  OXELÖSUND  BC4403  25 m  1:25.64   
86  105  Kvarnlöf Moa  2004  SANDVIKEN  BA7404  25 m  1:25.97   
87  113  Nystrand Lisa  2006  UPSALA S  AA1206  25 m  1:25.98   
88  58  Wijker Emelie  2003  GÄVLE SS  BA8803  25 m  1:26.51   
89  Lövstrand Emilia  2002  BORLÄNGE  AY8602  50 m  1:29.00   
90  150  Ingemansson Sofia  2004  BÅLSTA SK  AC9204  25 m  1:30.06   
91  30  S. Persson Emma  2002  FALUN  BJ5402  25 m  1:31.19   
92  146  Wolfbrandt Ebba  2003  VÄSTERÅS  AQ5603  25 m  1:32.21   
93  121  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  1:45.01   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.00  Utskriftsdatum  28 september 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  21:33