Deltagarlista Gren 1-21 
 
  Tävling  UGP 2 med ICA Maxi Cup 2015    Utskriftsdatum  23 februari 2015   
  Tävlingsort  Eskilstuna    Utskriftstid  19:20   
  Arrangör  Eskilstuna Simklubb         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  07 mars 2015         
 
 
Gren 1, 100m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  53.07   
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  53.78   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  54.07   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  55.29   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  56.00   
28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  56.57   
170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  56.82   
71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  56.99   
218  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  57.24   
10  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  57.36   
11  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  58.43   
12  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  59.00   
13  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  59.48   
14  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  59.51   
15  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  59.77   
16  30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  59.94   
17  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:00.25   
18  113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:01.55   
19  248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  1:01.89   
20  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:02.91   
21  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:03.76   
22  122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  1:03.96   
23  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:04.50   
24  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:04.94   
25  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:04.98   
26  16  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:05.04   
27  225  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  1:05.18   
28  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  1:05.81   
29  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:05.99   
30  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:06.65   
31  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:06.68   
32  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:06.70   
33  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  1:06.94   
34  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:07.43   
35  124  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:08.37   
36  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:08.42   
37  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:09.12   
38  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:09.26   
39  26  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  1:09.69   
40  123  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  1:09.77   
41  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:10.92   
42  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:11.01   
43  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:13.19   
44  99  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:13.51   
45  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:14.03   
46  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:14.07   
47  57  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:14.69   
48  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:14.75   
49  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:14.77   
50  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:15.17   
51  17  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  1:15.43   
52  202  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  1:15.45   
53  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:16.50   
54  234  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  1:17.03   
55  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:17.18   
56  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:17.57   
57  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:17.65   
58  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:17.71   
59  48  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  1:17.98   
60  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  1:18.01   
61  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:18.13   
62  195  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:18.27   
63  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:18.33   
64  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:18.51   
65  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  1:19.49   
66  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:19.67   
67  221  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:19.82   
68  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:19.92   
69  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:20.76   
70  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:21.52   
71  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:23.46   
72  15  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  1:23.55   
73  18  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:24.58   
74  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  1:24.72   
75  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  1:25.70   
76  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:25.77   
77  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  1:29.87   
78  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  1:31.90   
79  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m  1:33.75   
80  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  1:33.76   
81  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  1:34.95   
82  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  1:35.24   
83  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:35.61   
84  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:38.59   
85  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  1:43.95   
86  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m     
87  175  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m     
 
Gren 2, 800m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  9:21.61   
220  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  9:28.97   
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  9:32.93   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  9:44.87   
108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  9:48.51   
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  9:58.99   
60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  10:01.61   
207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  10:03.16   
68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  10:08.34   
10  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  10:21.24   
11  217  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  10:22.22   
12  97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  10:24.58   
13  219  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  10:28.70   
14  160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  10:31.25   
15  254  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  10:31.99   
16  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  10:35.50   
17  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  10:41.75   
18  181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  10:44.50   
19  24  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  10:55.71   
20  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  11:01.55   
21  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  11:08.88   
22  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  11:12.93   
23  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  11:16.13   
24  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  11:16.57   
25  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  11:24.10   
26  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  11:24.97   
27  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  11:31.69   
28  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  12:04.78   
29  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  12:09.93   
30  13  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  12:14.11   
31  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  12:19.28   
32  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  12:23.58   
33  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  12:30.06   
34  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  12:33.55   
35  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  50 m  12:41.55   
36  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  12:56.83   
37  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  13:02.23   
38  62  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  13:09.50   
39  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  13:13.52   
40  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  13:20.85   
41  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  13:45.40   
42  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m     
43  19  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m     
44  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m     
45  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m     
46  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m     
47  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m     
48  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m     
49  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m     
50  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m     
51  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m     
52  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m     
53  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m     
54  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m     
55  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m     
56  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m     
57  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m     
58  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m     
 
Gren 3, 200m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:13.41   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:16.20   
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:22.92   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:25.96   
225  Ejlegård William  2000  VÄSTERÅS  AD9300  25 m  2:28.80   
30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:32.90   
248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  2:33.91   
126  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:38.03   
170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:45.86   
10  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:49.24   
11  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:50.70   
12  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:51.95   
13  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:53.27   
14  12  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  2:53.44   
15  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:59.83   
16  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  3:00.67   
17  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  3:26.02   
18  17  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  3:43.51   
19  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m     
20  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m     
21  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m     
22  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m     
23  202  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m     
24  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m     
 
Gren 4, 100m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  1:03.43   
216  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  1:05.95   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:07.02   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:07.56   
261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:10.58   
68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:11.64   
43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:13.08   
120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:13.56   
233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:13.57   
10  32  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  1:14.18   
11  128  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  1:14.18   
12  142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:14.25   
13  217  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  1:14.47   
14  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:14.94   
15  60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  1:15.03   
16  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:15.15   
17  162  Gustafsson Linn  1998  KARLSTAD  AP2698  25 m  1:15.41   
18  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:16.34   
19  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  1:16.99   
20  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  1:17.05   
21  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:17.22   
22  125  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:17.30   
23  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  1:18.19   
24  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  1:18.22   
25  181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:18.89   
26  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:19.36   
27  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:19.41   
28  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:20.02   
29  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:20.11   
30  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:20.19   
31  254  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  1:20.48   
32  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:20.67   
33  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:20.81   
34  61  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:21.24   
35  253  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  1:22.51   
36  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:22.67   
37  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  1:22.80   
38  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:22.82   
39  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:24.25   
40  215  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  1:27.67   
41  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:28.24   
42  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  1:29.43   
43  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  1:31.63   
44  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:31.68   
45  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:33.01   
46  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:33.01   
47  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  1:33.64   
48  62  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:34.35   
49  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:39.07   
50  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:39.09   
51  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  1:44.53   
52  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
53  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m     
54  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m     
55  110  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m     
56  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m     
57  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m     
58  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m     
59  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m     
60  165  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m     
 
Gren 5, 200m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:20.37   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  2:26.43   
207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  2:31.98   
142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  2:35.28   
109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:35.31   
181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:37.38   
233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:37.83   
32  Sved Lovisa  2000  SK ENA  AH5800  25 m  2:37.95   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:38.31   
10  219  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  2:38.69   
11  108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:38.88   
12  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  2:39.08   
13  120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  2:42.71   
14  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  2:44.27   
15  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:45.41   
16  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  2:46.42   
17  215  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:46.62   
18  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:46.73   
19  24  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  2:46.76   
20  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:47.13   
21  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  2:50.98   
22  253  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  2:51.42   
23  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  2:55.16   
24  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  2:56.00   
25  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:56.32   
26  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:58.67   
27  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:58.86   
28  259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  3:00.90   
29  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  3:02.49   
30  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  3:03.02   
31  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  3:03.71   
32  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  3:03.95   
33  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  3:05.76   
34  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  3:08.94   
35  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  3:09.38   
36  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  3:12.00   
37  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  3:13.81   
38  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  3:14.23   
39  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  3:17.38   
40  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  3:18.02   
41  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  3:18.62   
42  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  3:20.16   
43  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  3:21.78   
44  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  3:22.20   
45  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  3:32.54   
46  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  3:34.79   
47  92  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  3:34.93   
48  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  3:39.48   
49  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  3:44.00   
50  13  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m     
51  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m     
52  19  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m     
53  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m     
54  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m     
55  125  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m     
56  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m     
57  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m     
58  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m     
59  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m     
60  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m     
61  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m     
 
Gren 6, 100m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  59.97   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:00.39   
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:00.54   
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:01.75   
42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  1:03.75   
30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  1:04.27   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:05.03   
41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  1:05.91   
188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  1:09.16   
10  218  Kuijpers Ivo  1999  SÄFFLE SS  AG6199  25 m  1:10.13   
11  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  1:10.15   
12  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  1:10.39   
13  170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  1:11.19   
14  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  1:12.80   
15  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  1:13.37   
16  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:13.97   
17  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  1:15.11   
18  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  1:15.76   
19  16  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  1:16.71   
20  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  1:16.77   
21  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  1:16.87   
22  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  50 m  1:16.92   
23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  1:17.79   
24  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  1:18.75   
25  12  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  1:18.93   
26  26  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  1:19.56   
27  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  1:20.74   
28  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  1:20.81   
29  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:21.09   
30  57  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  1:21.31   
31  124  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  1:21.96   
32  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:22.37   
33  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:22.96   
34  221  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  1:23.55   
35  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:23.62   
36  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  1:24.10   
37  99  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  1:24.27   
38  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  1:25.02   
39  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  1:27.69   
40  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  1:28.07   
41  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  1:28.32   
42  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  1:28.65   
43  195  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  1:28.76   
44  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  1:29.24   
45  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  1:29.69   
46  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  1:30.22   
47  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  1:30.36   
48  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  1:30.40   
49  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  1:31.11   
50  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  1:31.11   
51  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  1:32.44   
52  48  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  1:32.94   
53  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  1:33.00   
54  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  1:33.53   
55  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  1:33.79   
56  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  1:34.05   
57  18  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  1:34.83   
58  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  1:35.48   
59  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  1:36.08   
60  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  1:36.18   
61  15  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m  1:38.98   
62  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  50 m  1:39.07   
63  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  1:39.50   
64  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  1:39.52   
65  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  1:39.99   
66  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  1:40.44   
67  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  1:42.17   
68  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  1:42.74   
69  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  1:42.93   
70  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  50 m  1:49.59   
71  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  1:57.53   
72  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m     
73  175  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m     
74  234  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
75  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m     
76  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
77  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m     
 
Gren 7, 200m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  2:06.75   
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  2:10.57   
220  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  2:12.57   
216  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  2:13.79   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:14.22   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:15.46   
60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  2:15.72   
108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  2:16.60   
68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  2:19.02   
10  128  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  2:19.30   
11  217  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  2:19.58   
12  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  2:20.21   
13  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  2:21.08   
14  109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  2:21.35   
15  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  2:21.43   
16  254  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  2:21.54   
17  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  2:22.13   
18  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  2:23.22   
19  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  2:23.91   
20  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  2:25.36   
21  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:26.27   
22  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  2:27.41   
23  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  2:28.52   
24  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  2:29.02   
25  233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  2:29.14   
26  165  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  2:30.21   
27  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  2:30.50   
28  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  2:30.73   
29  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  2:31.02   
30  266  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  2:31.36   
31  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  25 m  2:31.40   
32  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  2:31.74   
33  181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  2:31.81   
34  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  2:32.03   
35  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  2:32.73   
36  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  2:34.15   
37  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  2:34.21   
38  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  2:34.21   
39  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  2:34.82   
40  215  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  2:35.29   
41  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  2:35.40   
42  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  2:35.71   
43  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  2:36.62   
44  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  2:37.56   
45  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  2:39.76   
46  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  2:40.00   
47  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  2:43.03   
48  13  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  2:45.47   
49  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  2:45.88   
50  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  2:46.26   
51  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  2:47.21   
52  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  2:49.44   
53  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  2:50.44   
54  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  2:51.00   
55  62  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  2:51.30   
56  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  2:51.67   
57  127  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  2:51.76   
58  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  2:54.15   
59  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  2:54.81   
60  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  2:54.85   
61  92  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  2:55.97   
62  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  2:56.35   
63  244  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  2:56.68   
64  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  2:57.08   
65  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  2:58.91   
66  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  3:00.69   
67  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  3:01.54   
68  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  3:01.58   
69  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  3:04.98   
70  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  3:07.18   
71  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  3:07.33   
72  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  3:08.08   
73  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  3:11.03   
74  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  3:11.21   
75  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  3:11.85   
76  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  3:12.82   
77  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  3:15.16   
78  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  3:20.22   
79  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  3:20.85   
80  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  3:20.96   
81  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  3:24.35   
82  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  3:25.03   
83  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  3:25.30   
84  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  3:29.24   
85  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  3:32.63   
86  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m     
87  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m     
88  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m     
89  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m     
90  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m     
91  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m     
92  183  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m     
93  239  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m     
 
Gren 8, 200m Medley Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:11.31   
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:13.15   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:14.34   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:16.68   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:17.98   
71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:18.67   
28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  2:22.05   
113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  2:22.79   
30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  2:23.06   
10  126  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  2:26.93   
11  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:27.84   
12  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:27.91   
13  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:29.28   
14  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  2:30.09   
15  248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  2:30.20   
16  170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:30.36   
17  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:35.65   
18  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:36.34   
19  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  2:38.21   
20  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:39.00   
21  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  2:39.82   
22  122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:39.86   
23  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  2:40.87   
24  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:44.79   
25  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:45.03   
26  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  50 m  2:45.34   
27  16  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  2:45.70   
28  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  2:48.65   
29  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  2:50.95   
30  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  2:52.13   
31  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  2:52.79   
32  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  2:53.41   
33  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  2:55.05   
34  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  2:56.29   
35  99  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  2:56.45   
36  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  2:57.49   
37  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:59.46   
38  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  3:00.00   
39  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:00.55   
40  57  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  3:01.71   
41  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  3:03.23   
42  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  3:03.97   
43  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  3:06.78   
44  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  3:08.02   
45  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  3:09.98   
46  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  3:10.76   
47  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  3:11.92   
48  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  3:12.68   
49  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  3:13.15   
50  17  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  3:14.19   
51  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  3:14.72   
52  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  3:14.91   
53  48  Chan Harry  2001  ESKILSTUNA  AL8301  25 m  3:15.46   
54  221  Björk Linus  2002  VÄSTERÅS  AB6902  25 m  3:15.91   
55  123  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  3:18.14   
56  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  3:18.41   
57  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:21.79   
58  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  3:25.34   
59  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:26.03   
60  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  3:26.32   
61  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  3:34.99   
62  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  3:39.60   
63  18  Jonsson Evert  2003  BÅLSTA SK  AA0303  25 m  3:41.71   
64  15  Frykman Hampus  2002  BÅLSTA SK  AC5502  25 m     
65  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m     
66  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m     
67  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m     
68  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m     
69  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m     
70  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m     
 
Gren 9, 400m Medley Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  5:07.27   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  5:28.59   
68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  5:34.47   
250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  5:40.93   
219  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  5:44.15   
60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  5:46.87   
270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  5:50.29   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  5:50.32   
140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  5:56.00   
10  254  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  5:59.35   
11  125  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  6:05.88   
12  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  6:07.91   
13  24  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  6:09.27   
14  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  6:10.22   
15  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  6:10.87   
16  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  6:11.04   
17  61  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  6:18.93   
18  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  6:25.73   
19  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  6:27.22   
20  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  50 m  7:05.07   
21  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  7:21.19   
22  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m     
23  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m     
24  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m     
25  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m     
26  110  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m     
 
Gren 10, 100m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
128  Wallin Sarah  2000  HARNÄS SKU  AH9800  25 m  1:14.47   
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  1:16.34   
120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:16.67   
250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  1:19.30   
33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  1:20.27   
235  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  1:21.13   
181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  1:21.14   
161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  1:21.60   
43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  1:21.76   
10  258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  1:22.10   
11  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  1:22.59   
12  152  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  1:24.48   
13  162  Gustafsson Linn  1998  KARLSTAD  AP2698  25 m  1:24.92   
14  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:24.94   
15  233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  1:25.73   
16  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  1:25.97   
17  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  1:26.51   
18  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  1:26.80   
19  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  1:26.83   
20  68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  1:26.97   
21  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  1:27.19   
22  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  25 m  1:27.97   
23  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  1:28.19   
24  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  1:28.98   
25  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:30.01   
26  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  1:30.03   
27  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  1:30.81   
28  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:31.44   
29  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  1:31.58   
30  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  1:31.65   
31  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  1:31.77   
32  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  1:32.00   
33  165  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  1:32.12   
34  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  1:32.49   
35  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:32.93   
36  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  1:32.94   
37  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:33.41   
38  110  Berg Elina  2002  GIMO SS  BG6402  25 m  1:33.90   
39  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  1:34.41   
40  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  1:35.02   
41  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  1:35.20   
42  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  1:35.33   
43  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  1:35.49   
44  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  1:35.62   
45  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:35.67   
46  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:35.69   
47  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  1:36.85   
48  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  1:36.93   
49  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  1:37.72   
50  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  1:38.11   
51  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  1:38.67   
52  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  1:39.24   
53  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  1:39.71   
54  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  1:39.80   
55  272  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  1:41.09   
56  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:41.45   
57  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  1:41.78   
58  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  1:42.98   
59  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  1:43.87   
60  239  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m  1:44.69   
61  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  1:47.54   
62  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  1:47.62   
63  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  1:48.91   
64  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:49.92   
65  158  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  1:52.68   
66  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  1:53.77   
67  226  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  1:55.49   
68  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  1:56.23   
69  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  1:58.20   
70  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  1:58.68   
71  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  1:59.19   
72  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  1:59.56   
73  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  2:05.64   
74  169  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
75  179  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
76  183  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m     
77  241  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m     
 
Gren 11, 200m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:25.81   
71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:27.46   
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:30.02   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:40.63   
113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  2:40.78   
187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  2:45.16   
172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  2:47.32   
148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:49.24   
122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  2:51.67   
10  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:51.68   
11  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  2:52.18   
12  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  3:01.70   
13  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  3:03.73   
14  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  3:03.88   
15  99  Thai Sam  1999  ESKILSTUNA  AU9999  25 m  3:05.18   
16  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  3:08.66   
17  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  3:09.74   
18  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  3:10.40   
19  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:13.13   
20  123  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  3:13.18   
21  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  3:13.64   
22  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  3:15.00   
23  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  3:16.72   
24  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  3:19.89   
25  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  3:20.09   
26  202  Khabarov Peter  2002  KÖPINGS SS  AM6302  25 m  3:21.31   
27  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  3:23.01   
28  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  3:25.79   
29  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  3:29.79   
30  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  50 m  3:29.96   
31  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  3:32.79   
32  224  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  3:33.74   
33  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  3:34.36   
34  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  3:35.54   
35  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  3:35.69   
36  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  3:35.99   
37  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  3:44.50   
38  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  3:54.70   
39  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  4:04.18   
40  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  4:10.81   
41  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m     
42  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m     
43  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m     
44  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m     
45  79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m     
46  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m     
47  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m     
48  214  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m     
49  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m     
 
Gren 12, 400m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
216  Johansson Petra  1997  SÄFFLE SS  AF3897  25 m  4:34.35   
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  4:34.36   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  4:34.74   
220  Thörner Elin  1998  SÄFFLE SS  AI2298  25 m  4:36.33   
108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  4:46.53   
60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  4:47.75   
207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  4:50.24   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  4:50.33   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  4:50.86   
10  142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  4:53.21   
11  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  4:53.24   
12  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  4:54.29   
13  68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  4:54.37   
14  217  Johansson Therese  1999  SÄFFLE SS  AB7499  25 m  4:55.73   
15  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  4:55.99   
16  120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  4:57.64   
17  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  4:58.18   
18  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  4:59.16   
19  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  4:59.76   
20  219  Mulikova Julia  1998  SÄFFLE SS  AH9898  25 m  5:00.19   
21  254  Widen Emma  1999  ÖSTERBY SS  AL1499  25 m  5:00.72   
22  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  5:07.23   
23  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  5:07.47   
24  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  5:12.14   
25  24  Nyqvist Alva  1999  DEJE SS  AM8399  25 m  5:13.05   
26  125  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  5:14.05   
27  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  5:14.14   
28  181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  5:16.88   
29  253  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  5:18.69   
30  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  5:22.43   
31  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  5:23.30   
32  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  5:23.40   
33  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  5:23.75   
34  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  5:24.25   
35  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  5:24.27   
36  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  5:24.88   
37  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  5:25.12   
38  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  5:28.18   
39  215  Andersson Caroline  2001  SÄFFLE SS  AV4601  25 m  5:29.36   
40  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  5:29.99   
41  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  5:32.09   
42  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  5:32.53   
43  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  5:35.42   
44  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  5:38.54   
45  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  5:38.70   
46  19  Magnusson Tova  2002  BÅLSTA SK  AC5802  25 m  5:38.80   
47  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  5:39.97   
48  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  5:43.13   
49  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  5:43.46   
50  229  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  5:45.77   
51  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  5:46.14   
52  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  5:47.46   
53  13  Ardanius Matilda  2001  BÅLSTA SK  AC9401  25 m  5:48.39   
54  61  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  5:51.47   
55  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  5:52.47   
56  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  5:56.19   
57  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  5:56.38   
58  127  Hägglund Nora  2001  HARNÄS SKU  AY7401  25 m  6:02.77   
59  62  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  6:05.71   
60  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  6:08.91   
61  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  6:09.27   
62  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  6:10.61   
63  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  6:11.64   
64  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  6:11.69   
65  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  6:20.03   
66  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  6:28.12   
67  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  6:31.07   
68  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  6:35.24   
69  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  6:54.35   
70  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  6:55.64   
71  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  6:58.72   
72  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  7:34.64   
 
Gren 13, 1500m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  16:48.32   
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  17:34.80   
170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  17:51.06   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  17:51.14   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  17:57.48   
126  Forsström Erik  1999  HARNÄS SKU  AO9399  25 m  18:07.46   
248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  50 m  19:09.53   
271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  19:23.18   
26  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  19:26.15   
10  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  19:26.16   
11  124  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  19:38.97   
12  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  19:40.70   
13  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  19:41.13   
14  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  19:55.25   
15  12  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  20:08.36   
16  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  20:10.15   
17  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  20:26.88   
18  16  Jakobsson Leo  2002  BÅLSTA SK  AG4302  25 m  20:29.23   
19  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  21:28.34   
20  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  21:53.13   
21  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  21:58.80   
22  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  22:07.87   
23  17  Jonsson Eskil  2003  BÅLSTA SK  AA5303  25 m  23:05.35   
24  57  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  24:04.20   
25  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  24:54.67  RES 
26  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  25:43.31  RES 
 
Gren 14, 50m Fjärilsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  28.77   
85  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  30.05   
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  30.05   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  30.62   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  30.91   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  31.20   
261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  50 m  31.84   
233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  31.95   
68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  31.97   
10  120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  32.06   
11  142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  32.22   
12  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  32.25   
13  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  32.33   
14  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  50 m  32.51   
15  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  32.51   
16  60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  32.68   
17  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  32.83   
18  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  32.90   
19  162  Gustafsson Linn  1998  KARLSTAD  AP2698  25 m  33.14   
20  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  33.23   
21  109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  33.28   
22  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  33.50   
23  235  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  34.06   
24  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  34.13   
25  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  34.25   
26  207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  50 m  34.30   
27  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  34.49   
28  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  34.50   
29  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  34.53   
30  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  34.56   
31  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  34.58   
32  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  34.84   
33  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  34.93   
34  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  35.47   
35  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  35.55   
36  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  35.57   
37  112  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  35.60   
38  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  35.67   
39  133  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  35.80   
40  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  35.82   
41  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  35.85   
42  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  25 m  35.90   
43  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  36.03   
44  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  36.06   
45  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  36.13   
46  132  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  36.24   
47  266  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  36.30   
48  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  36.69   
49  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  37.06   
50  165  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  37.17   
51  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  37.58   
52  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  37.62   
53  210  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  37.74   
54  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  37.88   
55  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  38.01   
56  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  38.16   
57  108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  38.20   
58  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  38.24   
59  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  38.27   
60  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  38.34   
61  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  38.36   
62  272  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  38.42   
63  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  38.48   
64  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  38.64   
65  107  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  38.93   
66  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  39.00   
67  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  39.18   
68  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  39.23   
69  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  39.28   
70  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  39.34   
71  229  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  39.53   
72  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  39.60   
73  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  39.74   
74  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  40.09   
75  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  40.22   
76  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  40.28   
77  213  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  40.44   
78  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  40.53   
79  244  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  40.56   
80  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  40.60   
81  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  40.96   
82  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  41.15   
83  198  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m  41.15   
84  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  41.46   
85  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  41.73   
86  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  42.07   
87  130  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  42.09   
88  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  42.12   
89  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  42.14   
90  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  42.36   
91  209  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  42.76   
92  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  43.26   
93  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  43.30   
94  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  43.61   
95  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.62   
96  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  43.64   
97  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  44.96   
98  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  45.21   
99  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  45.29   
100  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  45.48   
101  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  45.94   
102  241  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  47.52   
103  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  48.50   
104  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  49.63   
105  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  49.78   
106  236  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  50.27   
107  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  50.42   
108  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  50.45   
109  238  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  50.81   
110  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  51.62   
111  158  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  55.82   
112  129  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  56.76   
113  134  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  57.37   
114  135  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  1:00.00   
115  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  1:00.76   
116  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m     
117  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m     
118  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m     
119  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m     
120  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m     
121  119  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m     
122  169  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m     
123  179  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m     
124  191  Heimisdottir Saga  2000  KATRINEHOL  BQ2400  25 m     
125  201  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m     
126  256  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m     
 
Gren 15, 50m Fjärilsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  26.13   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  26.42   
47  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  50 m  27.39   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  27.78   
96  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  27.91   
208  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  28.64   
170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  29.00   
28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  29.50   
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  29.56   
10  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  29.63   
11  71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  30.07   
12  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  30.10   
13  30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  30.41   
14  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  30.42   
15  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  30.87   
16  113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  30.98   
17  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  31.07   
18  122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  31.38   
19  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  31.58   
20  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  31.74   
21  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  31.86   
22  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  31.90   
23  12  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  32.06   
24  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  32.14   
25  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  32.24   
26  248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  32.29   
27  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  32.30   
28  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  32.47   
29  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  32.58   
30  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  32.59   
31  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  32.60   
32  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  32.76   
33  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  33.20   
34  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  35.58   
35  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  36.71   
36  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  37.36   
37  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  37.71   
38  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  37.84   
39  200  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  38.42   
40  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  38.53   
41  131  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  38.55   
42  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  38.58   
43  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  38.68   
44  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  38.76   
45  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  39.15   
46  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  39.18   
47  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  39.20   
48  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  39.49   
49  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  39.73   
50  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.76   
51  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  39.77   
52  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  40.12   
53  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  40.34   
54  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.88   
55  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  41.97   
56  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  42.16   
57  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  42.18   
58  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  42.80   
59  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  43.40   
60  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  43.59   
61  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  43.81   
62  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  44.35   
63  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  50 m  44.91   
64  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  45.96   
65  195  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  46.97   
66  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  47.88   
67  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  49.43   
68  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  49.90   
69  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m  50.62   
70  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  50.63   
71  204  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  51.39   
72  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  53.28   
73  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  53.85   
74  206  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  56.98   
75  222  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  1:03.54   
76  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m     
77  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m     
78  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m     
79  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m     
80  88  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m     
81  111  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m     
82  194  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m     
83  234  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
 
Gren 16, 50m Ryggsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  31.39   
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  31.94   
85  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  32.39   
160  Eklund-Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  32.83   
207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  33.00   
142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  33.23   
43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  33.52   
176  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  33.55   
109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  33.65   
10  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  33.68   
11  97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  33.79   
12  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  33.81   
13  233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  33.85   
14  259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  33.92   
15  120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  34.05   
16  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  34.20   
17  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  34.20   
18  181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  34.23   
19  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  34.58   
20  60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  34.83   
21  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  34.90   
22  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  35.17   
23  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  35.87   
24  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  36.62   
25  108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  36.64   
26  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  36.64   
27  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  36.66   
28  162  Gustafsson Linn  1998  KARLSTAD  AP2698  25 m  36.71   
29  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  36.94   
30  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  37.08   
31  199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  37.14   
32  253  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  37.18   
33  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  37.23   
34  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  37.34   
35  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  37.37   
36  210  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  37.51   
37  229  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  37.55   
38  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  25 m  37.58   
39  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  37.87   
40  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  37.89   
41  112  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  37.90   
42  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  37.92   
43  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  38.03   
44  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  38.05   
45  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  38.13   
46  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  38.18   
47  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  38.27   
48  266  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  38.34   
49  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  38.67   
50  68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  38.71   
51  133  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  38.76   
52  132  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  39.06   
53  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  39.29   
54  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  39.31   
55  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  39.37   
56  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  39.53   
57  107  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  39.99   
58  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  40.11   
59  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  40.11   
60  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  40.23   
61  272  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  40.41   
62  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  40.61   
63  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  40.82   
64  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  40.83   
65  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  40.88   
66  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  40.93   
67  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  40.96   
68  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  41.06   
69  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  41.17   
70  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  41.23   
71  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  41.29   
72  244  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  41.33   
73  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  41.38   
74  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  41.45   
75  130  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  41.46   
76  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  41.66   
77  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  41.88   
78  106  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  41.90   
79  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  42.17   
80  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  42.26   
81  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  42.41   
82  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  42.44   
83  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  42.50   
84  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  42.70   
85  241  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  42.85   
86  198  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m  42.87   
87  92  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  42.89   
88  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  42.91   
89  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  43.06   
90  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  43.12   
91  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  43.33   
92  213  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  43.43   
93  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  43.52   
94  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  43.70   
95  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.72   
96  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  43.82   
97  119  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  43.89   
98  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  43.97   
99  209  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  44.01   
100  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  44.19   
101  183  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  44.20   
102  256  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  44.51   
103  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  44.56   
104  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  44.64   
105  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  44.73   
106  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  44.91   
107  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  45.38   
108  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  45.42   
109  135  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  45.52   
110  191  Heimisdottir Saga  2000  KATRINEHOL  BQ2400  25 m  46.02   
111  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  46.21   
112  117  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  46.38   
113  158  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  46.53   
114  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  46.54   
115  236  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  46.68   
116  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  47.00   
117  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  47.15   
118  247  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  47.29   
119  201  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  47.47   
120  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  47.64   
121  129  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  47.76   
122  211  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  49.53   
123  134  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  50.64   
124  226  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  50.99   
125  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  51.42   
126  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  51.76   
127  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  51.78   
128  167  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m  51.88   
129  238  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  52.27   
130  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  52.32   
131  39  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  52.97   
132  73  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  54.03   
133  179  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  54.95   
134  169  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  59.56   
135  55  Eriksson Lova  2004  ESKILSTUNA  AT6604  25 m  1:03.65   
136  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m     
137  86  Normark Katarina  2000  ESKILSTUNA  BR5200  25 m     
138  231  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m     
139  239  Myllylä Mira  2002  VÄSTERÅS  BL0202  25 m     
 
Gren 17, 50m Ryggsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  27.07   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  28.49   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  28.89   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  29.37   
42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  30.10   
30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  30.44   
208  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  30.52   
28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  30.55   
41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  30.95   
10  45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  31.28   
11  96  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  31.45   
12  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  31.73   
13  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  31.85   
14  170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  32.35   
15  71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  32.82   
16  113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  32.88   
17  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  32.99   
18  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  33.24   
19  157  Andersson Linus  2001  KARLSTAD  AP4301  25 m  33.27   
20  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  33.30   
21  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  34.01   
22  248  Skytt Emil  1999  VÄSTERÅS  AL1599  25 m  34.04   
23  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  34.13   
24  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  34.13   
25  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  34.24   
26  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  35.38   
27  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  50 m  35.78   
28  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  35.81   
29  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  36.37   
30  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  36.52   
31  122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  36.79   
32  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  37.08   
33  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  37.49   
34  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  37.61   
35  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  38.15   
36  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  38.21   
37  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  38.21   
38  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  38.26   
39  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  38.66   
40  200  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  38.95   
41  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  39.18   
42  111  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  39.29   
43  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  39.50   
44  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  39.59   
45  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  39.82   
46  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  39.85   
47  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  39.88   
48  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  39.93   
49  195  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  40.30   
50  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  41.00   
51  131  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  41.47   
52  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  41.70   
53  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  41.85   
54  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  41.89   
55  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  41.99   
56  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  42.29   
57  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  42.92   
58  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  43.08   
59  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  43.36   
60  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  43.39   
61  214  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  43.66   
62  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  43.91   
63  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  44.24   
64  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  44.37   
65  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  45.67   
66  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  45.97   
67  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  46.06   
68  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  46.63   
69  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  47.89   
70  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  48.09   
71  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  48.37   
72  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  48.59   
73  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  49.61   
74  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  49.74   
75  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  49.93   
76  204  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  50.09   
77  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  50.15   
78  224  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  50 m  51.02   
79  88  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  51.07   
80  222  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  51.93   
81  105  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  52.68   
82  54  Eriksson Johannes  2002  ESKILSTUNA  AM4902  50 m  52.72   
83  206  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  55.45   
84  175  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  56.72   
85  194  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m     
86  234  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m     
 
Gren 18, 50m Bröstsim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  34.85   
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  35.77   
120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  36.27   
250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  36.29   
33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  36.86   
161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  36.92   
181  Thyberg Michaela  2000  KARLSTAD  AL6600  25 m  36.93   
199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  50 m  37.25   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  37.93   
10  235  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  25 m  38.07   
11  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  38.13   
12  152  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  38.64   
13  68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  38.85   
14  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  38.90   
15  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  39.22   
16  112  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  39.25   
17  133  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  39.39   
18  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  39.56   
19  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  39.79   
20  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  39.86   
21  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  39.90   
22  85  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  40.07   
23  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  40.09   
24  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  50 m  40.19   
25  109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  40.45   
26  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  40.46   
27  97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  40.68   
28  108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  40.68   
29  60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  40.75   
30  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  41.01   
31  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  41.04   
32  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  41.41   
33  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  41.55   
34  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  41.55   
35  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  50 m  41.88   
36  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  42.44   
37  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  42.56   
38  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  42.61   
39  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  42.64   
40  130  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  42.65   
41  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  42.76   
42  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  42.81   
43  142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  42.83   
44  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  42.83   
45  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  43.06   
46  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  43.10   
47  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  43.12   
48  237  Lundgren Clara  2001  VÄSTERÅS  BI0201  25 m  43.20   
49  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  43.34   
50  132  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  43.35   
51  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  43.42   
52  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  43.61   
53  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  43.63   
54  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  43.72   
55  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  43.96   
56  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  44.03   
57  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  44.04   
58  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  44.13   
59  223  Båvenäs Sofia  2002  VÄSTERÅS  AD9802  25 m  44.13   
60  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  44.25   
61  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  44.55   
62  210  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  44.59   
63  238  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  44.85   
64  266  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  44.88   
65  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  45.13   
66  107  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  45.23   
67  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  45.29   
68  256  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  45.30   
69  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  45.39   
70  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  45.61   
71  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  45.69   
72  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  45.89   
73  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  45.90   
74  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  46.36   
75  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  46.40   
76  213  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  46.40   
77  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  46.48   
78  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  46.64   
79  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  46.78   
80  211  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  47.04   
81  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  47.12   
82  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  47.46   
83  158  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  47.56   
84  236  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  47.67   
85  209  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  47.69   
86  272  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  47.82   
87  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  47.93   
88  244  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  48.40   
89  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  48.42   
90  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  48.48   
91  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  48.52   
92  179  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  48.79   
93  129  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  48.85   
94  201  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  49.01   
95  119  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  49.08   
96  117  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  50.19   
97  106  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  50.52   
98  247  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  50.81   
99  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  50.89   
100  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  51.29   
101  134  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  51.37   
102  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  51.50   
103  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  51.56   
104  167  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m  51.83   
105  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  51.92   
106  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  52.24   
107  226  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  52.40   
108  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  52.49   
109  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  52.58   
110  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  52.81   
111  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  53.17   
112  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  53.50   
113  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  53.81   
114  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  53.90   
115  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  54.27   
116  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  54.58   
117  169  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  54.95   
118  198  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m  55.45   
119  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  56.05   
120  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  56.65   
121  135  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  56.90   
122  39  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  58.63   
123  231  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m  58.72   
124  73  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  1:00.33   
125  55  Eriksson Lova  2004  ESKILSTUNA  AT6604  25 m  1:03.74   
126  241  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  1:05.61   
127  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m     
128  86  Normark Katarina  2000  ESKILSTUNA  BR5200  25 m     
129  191  Heimisdottir Saga  2000  KATRINEHOL  BQ2400  25 m     
 
Gren 19, 50m Bröstsim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  31.35   
47  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  33.30   
28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  34.08   
122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  34.10   
113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  34.17   
187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  34.68   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  34.72   
41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  34.80   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  35.35   
10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  35.41   
11  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  35.43   
12  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  35.60   
13  45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  35.69   
14  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  35.72   
15  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  35.74   
16  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  35.89   
17  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  36.19   
18  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  37.43   
19  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  37.46   
20  30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  37.53   
21  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  39.07   
22  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  39.13   
23  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  39.57   
24  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  39.78   
25  96  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  40.09   
26  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  40.17   
27  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  40.27   
28  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  40.57   
29  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  41.06   
30  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  42.01   
31  111  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  42.05   
32  131  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  42.13   
33  100  Ton Ricky  2000  ESKILSTUNA  AS9700  25 m  42.41   
34  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  42.44   
35  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  42.62   
36  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  42.85   
37  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  43.01   
38  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  43.39   
39  224  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  43.91   
40  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  44.19   
41  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  44.30   
42  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  44.35   
43  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  44.79   
44  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  45.52   
45  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  45.94   
46  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  46.62   
47  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  47.24   
48  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  47.41   
49  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  47.45   
50  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  47.49   
51  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  47.63   
52  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  47.65   
53  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  47.96   
54  88  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  47.98   
55  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  48.48   
56  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  48.64   
57  214  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  49.98   
58  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  50.63   
59  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  50.79   
60  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  51.07   
61  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  51.07   
62  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  51.12   
63  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  51.27   
64  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  51.51   
65  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  52.87   
66  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  53.90   
67  222  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  54.24   
68  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  54.55   
69  204  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  54.58   
70  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  55.86   
71  200  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  56.71   
72  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  56.83   
73  206  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  1:00.22   
74  105  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  1:00.46   
75  54  Eriksson Johannes  2002  ESKILSTUNA  AM4902  25 m  1:04.04   
76  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  1:07.75   
77  175  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:09.75   
78  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m     
79  102  Wenngren Josef Qazi  2003  ESKILSTUNA  AU0503  25 m     
80  194  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m     
 
Gren 20, 50m Frisim Damer 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
260  Eriksson Lisa  1998  STRÄNGNÄS  AN3898  25 m  26.57   
259  Eriksson Anna  1999  STRÄNGNÄS  AI0499  25 m  27.13   
60  Fundberg Linnea  1999  ESKILSTUNA  AK5699  25 m  28.20   
258  Bergkvist Emma  2000  STRÄNGNÄS  AA5600  25 m  28.28   
97  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  28.34   
199  Budde Julia  1999  KÖPINGS SS  AT7699  25 m  28.41   
109  Östling Emmy  2001  FALUN  AI8401  25 m  28.93   
207  Eriksson Klara  2000  NYKÖPING  BE6200  25 m  28.98   
176  Ramallo Solveig  1993  KARLSTAD  BX2693  25 m  29.09   
10  120  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  29.27   
11  85  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  29.39   
12  142  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  29.43   
13  262  Granlund Amanda  1999  STRÄNGNÄS  AI9299  25 m  29.47   
14  261  Eriksson Maja  2002  STRÄNGNÄS  AM6602  25 m  29.50   
15  250  Sterling Filippa  2002  VÄSTERÅS  AE7402  25 m  29.61   
16  68  Isaksen Jennie  2000  ESKILSTUNA  AV8600  25 m  29.62   
17  43  Bjälevik Sofia  1999  ESKILSTUNA  AT8299  25 m  29.63   
18  212  Lindblom Ida  2001  SALA SS  BJ8201  25 m  29.66   
19  38  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  29.69   
20  161  Ericson Josefin  1999  KARLSTAD  AD8899  25 m  29.72   
21  143  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  29.83   
22  108  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  29.98   
23  162  Gustafsson Linn  1998  KARLSTAD  AP2698  25 m  30.29   
24  253  Vongheer Ebba  2000  VÄSTERÅS  BG6600  25 m  30.34   
25  233  Jernstedt Edith  2002  VÄSTERÅS  AG1202  25 m  30.37   
26  266  Lord My  1999  STRÄNGNÄS  AQ1699  25 m  30.48   
27  177  Rydahl Isabelle  2003  KARLSTAD  AC0203  25 m  30.65   
28  58  Fundberg Ida  2002  ESKILSTUNA  AB6202  25 m  30.67   
29  74  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  30.71   
30  132  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  30.95   
31  265  Larsson Ellinor  1999  STRÄNGNÄS  BG2299  25 m  31.07   
32  25  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  BJ0601  25 m  31.26   
33  33  Walldén Adelina  2002  SK ENA  AS2602  25 m  31.27   
34  270  Westerlund Helena  1999  STRÄNGNÄS  BE1699  25 m  31.28   
35  82  Loikala Rebecka  2000  ESKILSTUNA  AS7700  25 m  31.30   
36  227  Engström Edith  2002  VÄSTERÅS  AW7802  25 m  31.37   
37  80  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  31.48   
38  149  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  31.54   
39  140  Grandelius Saga  2001  KARLSKO SF  AE1801  25 m  31.56   
40  229  Grabmüller Andrea  2002  VÄSTERÅS  AZ3802  25 m  31.63   
41  133  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  31.73   
42  184  Wahlund Julia  1999  KARLSTAD  BB8699  50 m  31.74   
43  165  Hjort Emma  2000  KARLSTAD  AZ4800  25 m  31.76   
44  36  Ålander Hannele  2001  SK ENA  AC8601  25 m  31.79   
45  145  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  31.82   
46  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  31.86   
47  53  Eklind Tilde  1999  ESKILSTUNA  BH1699  25 m  31.88   
48  240  Mörtstrand Elvira  2003  VÄSTERÅS  AH9603  25 m  31.90   
49  232  Holmberg Karolin  2001  VÄSTERÅS  AG5201  25 m  32.07   
50  182  Träff Michelle  2002  KARLSTAD  BE0602  25 m  32.14   
51  51  Dam Donya  1999  ESKILSTUNA  AO2299  25 m  32.22   
52  141  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  32.29   
53  269  Staaf Elsa  2003  STRÄNGNÄS  AV2203  25 m  32.43   
54  76  Laine Nora  2000  ESKILSTUNA  AP8400  25 m  32.49   
55  63  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  32.52   
56  114  Florén Clara  2002  GÄVLE SS  AL6202  25 m  32.58   
57  205  Thorsén Matilda  2001  KÖPINGS SS  BF0801  25 m  32.68   
58  81  Loikala Emilia  2000  ESKILSTUNA  AY6800  25 m  32.71   
59  235  Lindgren Elin  2000  VÄSTERÅS  AP4600  50 m  32.78   
60  154  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  32.82   
61  107  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  32.83   
62  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  32.92   
63  138  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  50 m  33.02   
64  112  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  33.11   
65  103  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  33.15   
66  210  Wiberg-Jansson Paula  2001  NYKÖPING  AX4801  25 m  33.21   
67  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  33.46   
68  136  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  33.46   
69  256  Andersson Maja  2000  STRÄNGNÄS  AH8600  25 m  33.68   
70  29  Olausson Matilda  2004  SK ENA  AI0604  25 m  33.83   
71  243  Rehnman Lina  2002  VÄSTERÅS  AZ4802  25 m  33.83   
72  150  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  33.86   
73  198  Svensson Maja  2002  KATRINEHOL  AT7402  25 m  33.92   
74  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  33.97   
75  272  Idesten Anna  2001  STRÄNGNÄS  AX1801  25 m  34.24   
76  90  Rehnholm Ylva  2000  ESKILSTUNA  BJ6600  25 m  34.28   
77  139  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  34.30   
78  263  Granlund Tilda  2001  STRÄNGNÄS  AF0201  25 m  34.39   
79  31  Randerstedt Sara  2004  SK ENA  AC3804  25 m  34.55   
80  213  Lindgren Amanda  2000  SALA SS  BL6200  25 m  34.55   
81  130  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  34.72   
82  164  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  34.72   
83  89  Persson Isabelle  2003  ESKILSTUNA  AQ1203  25 m  34.73   
84  92  Saikkonen Thelin Ida  2002  ESKILSTUNA  AZ2402  25 m  34.76   
85  209  Renkema Ilse  2002  NYKÖPING  BB2602  25 m  34.88   
86  163  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  35.04   
87  49  Chan Laura  2000  ESKILSTUNA  BC5200  25 m  35.08   
88  84  Mirkhosravi Emma  2002  ESKILSTUNA  AV2602  25 m  35.08   
89  159  Bergsten Elsa  2002  KARLSTAD  AZ3202  25 m  35.20   
90  77  Lam Wendy  2001  ESKILSTUNA  BR5601  25 m  35.29   
91  69  Jungstedt Matilda  2001  ESKILSTUNA  AY5401  25 m  35.34   
92  244  Rogell Felicia  2003  VÄSTERÅS  AQ6603  25 m  35.40   
93  37  Abrahamsson Alva  2004  ESKILSTUNA  AQ6604  25 m  35.42   
94  118  Lundén Ida  2002  GÄVLE SS  AW0602  25 m  35.60   
95  153  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  35.75   
96  Hoppstadius Anna  2001  BORLÄNGE  BT3401  25 m  35.77   
97  147  Nilsson Elin  2001  KARLSKO SF  BU9401  25 m  35.89   
98  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  35.92   
99  144  Krantz Emma  2001  KARLSKO SF  AF1401  25 m  35.95   
100  106  Bölja-Strandlund Dione  2004  FAGERSTA  AK8204  25 m  36.14   
101  14  Budden Alicia  2004  BÅLSTA SK  AA5404  25 m  36.37   
102  191  Heimisdottir Saga  2000  KATRINEHOL  BQ2400  25 m  36.45   
103  255  Bakken Joline  2005  SOLSTA  AC1405  25 m  36.47   
104  44  Björk Emma  2002  ESKILSTUNA  AZ0402  25 m  37.06   
105  59  Fundberg Josefin  2004  ESKILSTUNA  AC2604  25 m  37.26   
106  115  Florén Frida  2004  GÄVLE SS  AB1404  25 m  37.26   
107  151  Thyrman Filippa  2001  KARLSKO SF  BU0601  25 m  37.44   
108  22  Sandberg Emily  2004  BÅLSTA SK  AH2204  25 m  37.50   
109  183  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  37.87   
110  Mörth Lisa  2004  BORLÄNGE  AF9404  25 m  37.91   
111  20  Norgren Alma  2004  BÅLSTA SK  AR6404  25 m  37.99   
112  119  Löf Lisa  2004  GÄVLE SS  AP3404  25 m  38.06   
113  241  Nääf Wilma  2002  VÄSTERÅS  AZ5802  25 m  38.16   
114  21  Persson Tea  2004  BÅLSTA SK  AC1404  25 m  38.81   
115  117  Holmström Matilda  2005  GÄVLE SS  AF9205  25 m  39.52   
116  75  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  39.75   
117  135  Nordin Emilia  2003  HEDEMORA  AO6803  25 m  39.92   
118  129  Arthursdóttir Ronja  2002  HEDEMORA  AM2802  25 m  39.93   
119  201  Gyoni Estelle  2004  KÖPINGS SS  AS0204  25 m  40.05   
120  158  Andersson-Gärds Elin  2002  KARLSTAD  BI5602  25 m  40.30   
121  23  Smit Amy  2003  BÅLSTA SK  AV4603  25 m  40.41   
122  95  Sivertsen Runa  2002  ESKILSTUNA  AZ4402  25 m  40.41   
123  94  Shahverdyan Eva  2004  ESKILSTUNA  AQ6204  25 m  41.01   
124  70  Jungstedt Rebecka  2003  ESKILSTUNA  AQ8203  25 m  41.90   
125  211  Eriksson Leia  2004  SALA SS  BB6804  25 m  41.91   
126  179  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  41.93   
127  236  Lindgren Matilda  2004  VÄSTERÅS  AG5804  25 m  41.97   
128  35  Walldén Malvina  2005  SK ENA  AB1205  25 m  43.13   
129  72  Karlberg Tove  2003  ESKILSTUNA  BP1203  25 m  43.16   
130  238  Muhr Amelie  2003  VÄSTERÅS  AQ4603  25 m  43.39   
131  134  Karlsson Eva  1997  HEDEMORA  BS4897  25 m  43.66   
132  226  Engström Astrid  2004  VÄSTERÅS  AK0604  25 m  44.19   
133  247  Sikström Tuva  2003  VÄSTERÅS  AQ3603  25 m  44.65   
134  39  Bengtsson Sigrid  2005  ESKILSTUNA  AI3205  25 m  47.52   
135  231  Hallner Gry  2004  VÄSTERÅS  AP0604  25 m  48.79   
136  169  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  48.89   
137  73  Karlsson Frida  2005  ESKILSTUNA  AH0405  25 m  50.76   
138  167  Jedrycha Alexandra  2004  KARLSTAD  BB2204  25 m  54.32   
139  27  Klarbo Egan Tara  2005  SK ENA  AQ6605  25 m     
140  86  Normark Katarina  2000  ESKILSTUNA  BR5200  25 m     
 
Gren 21, 50m Frisim Herrar 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
47  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  24.16   
79  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  24.29   
178  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  24.42   
45  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  24.78   
208  Eriksson Nicklas  1996  NYKÖPING  AW0796  25 m  25.33   
155  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  25.55   
96  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  25.57   
170  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  26.21   
186  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  26.32   
10  188  Aldrin John  2001  KATRINEHOL  AI8101  25 m  26.38   
11  71  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  26.42   
12  28  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  26.48   
13  41  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  26.71   
14  42  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  26.85   
15  271  Idesten Jakob  1999  STRÄNGNÄS  AI6399  25 m  27.19   
16  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  27.41   
17  148  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  27.42   
18  187  Vålvik Johannes  1999  KARLSTAD  AR4799  25 m  27.69   
19  113  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  27.81   
20  194  Olsson Svensson Elias  1996  KATRINEHOL  AZ9396  25 m  27.84   
21  64  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  27.99   
22  98  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  28.24   
23  156  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  28.37   
24  30  Pedersen Jacob  2000  SK ENA  AE9500  25 m  28.40   
25  189  Ekström Lundemo Tim  1999  KATRINEHOL  AT8799  25 m  28.68   
26  171  Lovén Vilhelm  1999  KARLSTAD  AP4999  25 m  28.69   
27  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  28.71   
28  12  Waller-Kaustinen Anton  2000  BORLÄNGE  AJ5500  25 m  28.72   
29  40  Bidebo Carl  2000  ESKILSTUNA  AN9900  25 m  28.79   
30  93  Shahverdyan Artush  2000  ESKILSTUNA  AM3100  25 m  29.12   
31  137  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  29.22   
32  122  Ålenius Marcus  2001  GÄVLE SS  AQ6901  25 m  29.55   
33  168  Larsson Ludwig  2000  KARLSTAD  AU1700  25 m  29.90   
34  192  Kernen Emil  2002  KATRINEHOL  AC7702  25 m  30.44   
35  172  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  30.50   
36  104  Witt Axel  2000  ESKILSTUNA  AE5100  25 m  30.59   
37  196  Rautiainen Filip  2001  KATRINEHOL  AO3501  25 m  30.63   
38  11  Tägtström Marcus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  30.78   
39  190  Grahn Kevin  2003  KATRINEHOL  AH9103  25 m  31.68   
40  10  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  32.46   
41  200  Färemyr Orréll Willy  2000  KÖPINGS SS  AT9300  25 m  32.63   
42  251  Sterling Lucas  2004  VÄSTERÅS  AC6704  25 m  32.73   
43  267  Malmquist Eric  2003  STRÄNGNÄS  AC1703  25 m  33.10   
44  252  Szabo Gellert  2001  VÄSTERÅS  AM6901  25 m  33.37   
45  174  Myringby Filip  2001  KARLSTAD  AS6901  25 m  33.40   
46  146  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  33.47   
47  234  Kazazian Hagob  2001  VÄSTERÅS  AZ4101  25 m  33.47   
48  116  Hansson Carl  2003  GÄVLE SS  AE9703  25 m  33.49   
49  166  Jansson Per  1999  KARLSTAD  AT2999  25 m  33.58   
50  185  Vestin Samuel  2002  KARLSTAD  AJ2502  25 m  33.58   
51  173  Mathisen Ludvig  2003  KARLSTAD  AD7903  25 m  33.62   
52  111  Batsikadze Nugzari  2000  GÄVLE SS  AY8700  25 m  33.96   
53  121  Rosengren Melker  2003  GÄVLE SS  AR1903  25 m  34.24   
54  66  Hellmark Gustaf  2000  ESKILSTUNA  AR2300  25 m  34.25   
55  230  Granlund Per  2002  VÄSTERÅS  AH9502  25 m  34.27   
56  83  Ly Alex  2003  ESKILSTUNA  AE6103  25 m  34.34   
57  131  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  34.37   
58  264  Karlsson Fredrik  2004  STRÄNGNÄS  AK4904  25 m  34.41   
59  228  Fahlén Max  2001  VÄSTERÅS  AM1101  25 m  34.55   
60  52  Dumanyan Arman  2002  ESKILSTUNA  AR1702  25 m  34.93   
61  203  Thorsén Axel  2003  KÖPINGS SS  AH6503  25 m  35.01   
62  195  Rautiainen Anton  2003  KATRINEHOL  AH7503  25 m  35.25   
63  78  Landstorp August  2000  ESKILSTUNA  AL2900  25 m  35.50   
64  91  Roos Carl  2004  ESKILSTUNA  AB8104  25 m  35.56   
65  101  Tran Henrik  2004  ESKILSTUNA  AC0704  25 m  35.73   
66  257  Ankarling Erik  2004  STRÄNGNÄS  AG4104  25 m  35.78   
67  34  Walldén Gustav  2003  SK ENA  AE8503  25 m  35.82   
68  224  Dijkhuizen Tom  2003  VÄSTERÅS  AH5703  25 m  36.10   
69  180  Rönnquist Axel  2001  KARLSTAD  AR2101  25 m  36.35   
70  87  Paulson Elias  2000  ESKILSTUNA  AS0900  25 m  36.79   
71  67  Holm Maximilian  2005  ESKILSTUNA  AD7305  25 m  37.17   
72  50  Dadkoush Yasa  2003  ESKILSTUNA  AU9103  25 m  37.25   
73  214  Rönnholm Loke  2001  SALA SS  AW8301  25 m  37.89   
74  65  Heikinniemi Edvin  2003  ESKILSTUNA  AH0503  25 m  37.94   
75  193  Malmberg Anders  2002  KATRINEHOL  AS4902  25 m  38.17   
76  268  Runemar-Ham Vigor  2004  STRÄNGNÄS  AI8704  25 m  38.52   
77  242  Rehnman Isak  2004  VÄSTERÅS  AI5304  25 m  39.37   
78  56  Faraj Josef  2002  ESKILSTUNA  AS4502  25 m  39.97   
79  197  Rydergren Måns  2003  KATRINEHOL  AP8703  25 m  40.45   
80  246  Rundgren Samuel  2004  VÄSTERÅS  AK4304  25 m  40.69   
81  245  Rundgren Alexander  2001  VÄSTERÅS  AX4101  25 m  40.73   
82  105  Åhlén Eric  2006  ESKILSTUNA  AA1506  25 m  41.63   
83  46  Brattberg Edvin  2003  ESKILSTUNA  AN5703  25 m  41.80   
84  249  Skytt Felix  2004  VÄSTERÅS  AK7704  25 m  42.52   
85  88  Paulson Samuel  2004  ESKILSTUNA  AG3504  25 m  42.65   
86  204  Thorsén Gustav  2004  KÖPINGS SS  AI4104  25 m  42.66   
87  222  Brobacke Helmer  2004  VÄSTERÅS  AI1304  25 m  43.27   
88  206  Thorsén Olle  2006  KÖPINGS SS  AA6706  25 m  46.74   
89  102  Wenngren Josef Qazi  2003  ESKILSTUNA  AU0503  25 m  47.75   
90  54  Eriksson Johannes  2002  ESKILSTUNA  AM4902  25 m  51.00   
91  175  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  53.61   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.23.00  Utskriftsdatum  23 februari 2015 
Licensierad till: Södertälje Simsällskap  Utskriftstid  19:20