Deltagarlista Gren 1-46 
 
  Tävling  Höstsimiaden Tävl omr 3 2015.    Utskriftsdatum  07 november 2015   
  Tävlingsort  Säffle    Utskriftstid  19:56   
  Arrangör  Säffle Simsällskap         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  21 november 2015         
 
 
Gren 1, 200m Frisim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  50 m  2:37.04   
128  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  3:15.00   
 
Gren 2, 50m Fjärilsim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
59  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  41.52   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  42.97   
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  45.05   
113  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  51.31   
 
Gren 3, 25m Fjärilsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  17.31   
42  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  17.33   
114  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  19.32   
57  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  20.12   
66  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  20.52   
84  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  20.53   
80  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  20.67   
49  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  21.56   
136  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  22.00   
10  119  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  22.26   
11  91  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  22.32   
12  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  22.89   
13  108  Hammarland Line  2005  ÖSA  AZ0405  25 m  23.24   
14  56  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  23.75   
15  133  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  23.75   
16  118  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  24.00   
17  96  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  24.16   
18  25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  25.10   
19  69  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  25.90   
20  131  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  26.36   
21  85  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  27.84   
22  130  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  28.51   
23  19  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m  28.77   
24  21  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  30.08   
25  125  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  33.00   
26  18  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m     
27  43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m     
28  117  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m     
 
Gren 4, 400m Frisim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  5:27.00   
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  5:42.90   
81  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  6:00.35   
46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m     
60  Carlsson Per  2003  LINDESBERG  AT7103  25 m     
 
Gren 5, 100m Frisim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:07.62   
45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:11.60   
47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:14.65   
68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:18.59   
50  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  1:19.88   
126  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:21.03   
128  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:21.20   
28  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m  1:21.25   
13  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  1:22.57   
10  107  Hammarland Ida  2004  ÖSA  BL0604  25 m  1:22.81   
11  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:24.86   
12  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:26.06   
13  112  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:27.00   
14  62  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:27.01   
15  24  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:27.91   
16  65  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m  1:29.08   
17  54  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:29.97   
18  124  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  50 m  1:29.98   
19  110  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:30.01   
20  67  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  25 m  1:32.69   
21  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:35.28   
22  109  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  1:35.47   
23  135  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  1:38.31   
24  137  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:39.12   
25  116  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:40.00   
26  90  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:41.67   
27  132  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m  1:44.08   
28  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:50.56   
29  Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  AP0403  25 m  1:57.06   
30  134  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m  2:37.07   
31  29  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m     
32  51  Peistorpet Elin  2004  KARLSTAD  AY0404  25 m     
 
Gren 6, 100m Medley P-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  1:27.27   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:29.43   
59  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  1:36.62   
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:36.94   
82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  1:38.27   
129  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:40.00   
113  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:45.40   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  1:45.43   
111  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  1:50.00   
10  41  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  1:53.33   
11  52  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:53.38   
12  115  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  1:53.99   
13  12  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m     
14  16  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m     
15  34  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m     
 
Gren 7, 25m Frisim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  19.74   
25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  22.13   
130  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  24.14   
61  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  AF1407  25 m  24.17   
64  Johansson Cornelia  2006  LINDESBERG  AP6606  25 m  25.29   
96  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  25.64   
79  Broström-Grylin Alva  2006  SÄFFLE SS  AQ4806  25 m  25.93   
78  Blixt Filippa  2006  SÄFFLE SS  AH9606  25 m  26.46   
87  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  27.03   
10  92  Saade Jennifer  2006  SÄFFLE SS  AS6606  25 m  33.15   
11  19  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
12  20  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m     
13  22  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m     
14  30  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m     
 
Gren 8, 50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  34.27   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  34.92   
57  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  36.53   
114  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  37.55   
43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  37.91   
80  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  38.31   
56  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  50 m  38.84   
84  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  39.51   
91  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  39.63   
10  49  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  39.73   
11  119  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  39.85   
12  133  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  39.89   
13  66  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  40.08   
14  18  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  40.50   
15  108  Hammarland Line  2005  ÖSA  AZ0405  25 m  40.69   
16  136  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  40.87   
17  69  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  41.98   
18  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  42.41   
19  21  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  43.07   
20  118  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  43.48   
21  48  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  43.49   
22  85  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  45.12   
23  125  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  47.97   
24  131  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  48.61   
25  58  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  48.90   
26  88  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  52.69   
27  77  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  53.19   
28  117  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  54.58   
29  17  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  58.26   
30  32  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m     
 
Gren 9, 100m Ryggsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:18.81   
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:23.03   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:27.82   
81  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:27.94   
55  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:31.45   
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:34.28   
Lindkvist Linus  2003  DEJE SS  AE4903  25 m  1:36.00   
59  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  1:39.05   
46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:39.63   
10  129  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:42.96   
11  15  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:44.55   
12  106  Cau Kaiming  2003  ÖSA    25 m  1:45.00   
13  115  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  1:47.52   
14  113  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:50.07   
 
Gren 10, 100m Bröstsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:31.30   
47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:33.37   
126  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:37.89   
63  Hodell Lovisa  2004  LINDESBERG  BD2604  25 m  1:39.81   
54  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:42.47   
124  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  25 m  1:42.72   
Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:47.13   
68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  50 m  1:47.86   
112  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:51.62   
10  Bergström Alice  2004  KARLSKO SF  AS5404  25 m  1:52.54   
11  107  Hammarland Ida  2004  ÖSA  BL0604  25 m  1:52.56   
12  62  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  1:53.32   
13  109  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  1:53.55   
14  51  Peistorpet Elin  2004  KARLSTAD  AY0404  25 m  1:53.82   
15  137  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:54.08   
16  90  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:56.55   
17  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:58.06   
18  67  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  50 m  1:59.77   
19  116  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  2:00.30   
20  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  2:01.31   
21  135  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  2:04.66   
22  134  Nilsson Emilia  2004  HK SIM  BE4204  25 m  2:12.60   
23  132  Larsson Ebba  2003  HK SIM  BO3603  25 m  2:20.28   
24  Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  AP0403  25 m     
25  29  Nyberg Maja  2004  KARLSKO SF  BM9804  25 m     
 
Gren 11, 25m Bröstsim P-09 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
10  Chienh Johan  2006  KARLSKO SF  AI7706  25 m     
11  Collin Hannes  2006  KARLSKO SF  AI9706  25 m     
14  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m     
23  Lambertsson Adrian  2007  KARLSKO SF  AC0107  25 m     
27  Mahdi Emir  2006  KARLSKO SF  AI8706  25 m     
33  Thunberg Milo  2008  KARLSKO SF  AA3508  25 m     
53  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m     
 
Gren 12, 50m Bröstsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  49.89   
82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  50.62   
12  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m  53.98   
111  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  55.00   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  55.05   
16  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  55.07   
41  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  56.86   
40  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  1:00.59   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  AG9906  25 m  1:03.28   
10  52  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  1:05.04   
11  44  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  1:11.26   
12  34  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  1:18.39   
 
Gren 13, 25m Ryggsim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
70  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  23.09   
130  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  24.40   
79  Broström-Grylin Alva  2006  SÄFFLE SS  AQ4806  25 m  26.56   
96  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  27.81   
87  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  27.84   
61  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  AF1407  25 m  28.72   
25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  29.04   
78  Blixt Filippa  2006  SÄFFLE SS  AH9606  25 m  29.04   
64  Johansson Cornelia  2006  LINDESBERG  AP6606  25 m  30.98   
10  92  Saade Jennifer  2006  SÄFFLE SS  AS6606  25 m  34.94   
11  Avander Alva  2007  KARLSKO SF  AF8807  25 m     
12  19  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
13  20  Jonsson Elin  2007  KARLSKO SF  AH0607  25 m     
 
Gren 14, 50m Ryggsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
42  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  39.78   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  42.71   
57  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  43.05   
114  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  44.86   
43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  45.44   
80  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  45.57   
84  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  47.61   
119  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  48.13   
136  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  48.30   
10  48  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  49.59   
11  118  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  50.50   
12  91  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  51.08   
13  66  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  51.12   
14  18  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  51.13   
15  108  Hammarland Line  2005  ÖSA  AZ0405  25 m  51.44   
16  133  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  51.51   
17  85  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  52.25   
18  49  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  53.35   
19  21  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  53.37   
20  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  53.58   
21  125  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  56.37   
22  58  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  56.49   
23  131  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  56.67   
24  30  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m  58.00   
25  88  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  58.83   
26  77  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  1:00.39   
27  117  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  1:04.06   
28  17  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m     
 
Gren 15, 200m Medley P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  2:55.13   
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:58.03   
81  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  3:23.75   
127  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  3:30.00   
55  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m     
 
Gren 16, 100m Fjärilsim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  1:28.19   
47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  1:29.49   
 
Gren 17, 4X25m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
37  Karlsko SF Herrar [2005]  2005  KARLSKO SF    25 m     
 
Gren 18, 4X50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Säffle SS Lag P10  2005  SÄFFLE SS    25 m  2:54.07   
 
Gren 19, 4X25m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
72  Lindesberg Damer [2005]  2005  LINDESBERG    25 m  1:22.19   
139  Hk Sim Damer [2005]  2005  HK SIM    25 m  1:25.16   
36  Karlsko SF Damer [2005]  2005  KARLSKO SF    25 m     
98  Säffle SS F10 Lag2  2005  SÄFFLE SS    25 m     
 
Gren 20, 4X50m Frisim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Säffle SS F10 Lag1  2005  SÄFFLE SS    25 m  2:42.57   
121  Ösa Damer [2005]  2005  ÖSA    25 m  2:52.67   
 
Gren 21, 4X50m Medley P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Säffle SS Lag P12  2003  SÄFFLE SS    25 m  2:45.75   
122  Ösa Herrar [2003]  2003  ÖSA    25 m     
 
Gren 22, 4X50m Medley F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Lindesberg Damer [2003]  2003  LINDESBERG    25 m  2:43.09   
35  Karlsko SF Damer [2003]  2003  KARLSKO SF    25 m  2:53.22   
138  Hk Sim Damer [2003]  2003  HK SIM    25 m  3:00.31   
120  Ösa Damer [2003]  2003  ÖSA    25 m  3:12.86   
99  Säffle SS Lag F12  2003  SÄFFLE SS    25 m  3:15.66   
 
Gren 23, 4X50m Frisim Mixed 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
104  Säffle SS Mix12 Lag1  2003  SÄFFLE SS    25 m  2:17.82   
140  Hk Sim Mix [2003]  2003  HK SIM    25 m  2:23.26   
73  Lindesberg Mix [2003]  2003  LINDESBERG    25 m  2:25.83   
38  Karlsko SF Mix [2003]  2003  KARLSKO SF    25 m  2:27.79   
105  Säffle SS Mix12 Lag2  2003  SÄFFLE SS    25 m  2:52.60   
 
Gren 24, 4X25m Frisim Mixed 10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
102  Säffle SS Mix10 Lag1  2005  SÄFFLE SS    25 m  1:10.43   
39  Karlsko SF Mix [2006]  2006  KARLSKO SF    25 m     
103  Säffle SS Mix10 Lag2  2005  SÄFFLE SS    25 m     
 
Gren 25, 200m Frisim P-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  3:03.89   
59  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  3:05.95   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m     
 
Gren 26, 50m Fjärilsim F-11 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  33.69   
128  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  36.67   
68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  38.21   
126  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  39.90   
50  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  40.96   
109  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  45.07   
107  Hammarland Ida  2004  ÖSA  BL0604  25 m  46.59   
62  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m  48.73   
137  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  49.09   
10  135  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  50.73   
11  116  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  54.00   
12  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  56.78   
 
Gren 27, 25m Fjärilsim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  17.36   
82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  18.89   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  20.82   
111  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  24.11   
41  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  25.72   
16  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  26.88   
33  Thunberg Milo  2008  KARLSKO SF  AA3508  25 m     
 
Gren 28, 400m Frisim F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m     
45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m     
65  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m     
 
Gren 29, 100m Frisim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:09.45   
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:09.53   
81  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:17.99   
55  Sjölander Elias  2003  KARLSTAD  AO3903  25 m  1:18.60   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:21.08   
129  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:22.28   
59  Andersson Axel  2004  LINDESBERG  AQ0304  25 m  1:23.69   
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:24.05   
127  Bergstrand Linus  2003  HK SIM  AN0703  25 m  1:24.06   
10  46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  1:26.41   
11  106  Cau Kaiming  2003  ÖSA    25 m  1:32.00   
12  115  Skoglund Axel  2004  ÖSA  AN6904  25 m  1:35.87   
13  15  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:37.73   
14  113  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  1:39.45   
15  Lindkvist Linus  2003  DEJE SS  AE4903  25 m  1:44.33   
16  76  Arian Ali  2004  SÄFFLE SS  AT8704  25 m  2:05.10   
17  60  Carlsson Per  2003  LINDESBERG  AT7103  25 m     
 
Gren 30, 100m Medley F-11 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:16.87   
68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m  1:26.10   
126  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:28.25   
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  1:28.55   
42  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  1:29.41   
50  Mattsson Sofia  2004  KARLSTAD  BC0604  25 m  1:32.25   
57  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  25 m  1:33.63   
128  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:34.50   
107  Hammarland Ida  2004  ÖSA  BL0604  25 m  1:35.83   
10  109  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  1:37.01   
11  43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  1:37.55   
12  108  Hammarland Line  2005  ÖSA  AZ0405  25 m  1:38.49   
13  84  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  1:38.87   
14  114  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  1:40.54   
15  49  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  1:40.81   
16  80  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  1:41.70   
17  Axelsson Sanna  2004  ARVIKA SS  AI4204  25 m  1:42.86   
18  137  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:43.36   
19  54  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:43.48   
20  118  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  1:44.71   
21  91  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  1:46.45   
22  24  Lekberg Thea  2004  KARLSKO SF  AR0404  25 m  1:46.50   
23  135  Pettersson Wilma  2004  HK SIM  BD4804  25 m  1:47.02   
24  66  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  1:47.49   
25  90  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:48.12   
26  133  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  1:50.68   
27  119  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  1:53.11   
28  116  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:53.71   
29  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  1:53.82   
30  136  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  1:55.82   
31  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:57.30   
32  18  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  1:57.79   
33  85  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  2:01.89   
34  131  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  2:03.80   
35  117  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  2:05.58   
36  21  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  2:06.38   
37  130  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  2:38.00   
38  25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m     
39  48  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m     
40  62  Eriksson Elin  2004  LINDESBERG  AY5404  25 m     
41  69  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m     
 
Gren 31, 25m Frisim P-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  20.28   
83  Fredriksson Hugo  2006  SÄFFLE SS  AI9106  25 m  24.53   
11  Collin Hannes  2006  KARLSKO SF  AI9706  25 m     
14  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m     
23  Lambertsson Adrian  2007  KARLSKO SF  AC0107  25 m     
27  Mahdi Emir  2006  KARLSKO SF  AI8706  25 m     
33  Thunberg Milo  2008  KARLSKO SF  AA3508  25 m     
53  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m     
 
Gren 32, 50m Frisim P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  33.38   
82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  35.83   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  39.28   
41  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  41.42   
52  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  45.96   
111  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  47.84   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  AG9906  25 m  50.60   
12  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m  51.24   
34  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  52.99   
10  40  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m  58.53   
11  44  Bjurenhed Erik  2006  KARLSTAD  AI2506  25 m  1:05.02   
 
Gren 33, 100m Ryggsim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
86  Lithner Ida  2004  SÄFFLE SS  AB6204  25 m  1:17.06   
126  Segerström Erica  2004  SOLSTA  AR9804  25 m  1:29.53   
13  Hammarbäck Moa  2003  KARLSKO SF  AR5403  25 m  1:35.36   
110  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m  1:36.09   
128  Brattström Majja  2004  HK SIM  AR8804  25 m  1:36.36   
137  Åkerstrand Julia  2004  HK SIM  BC6604  25 m  1:38.39   
112  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  1:39.56   
107  Hammarland Ida  2004  ÖSA  BL0604  25 m  1:39.76   
67  Nordén Alice  2003  LINDESBERG  BM6203  50 m  1:45.59   
10  54  Rönnquist Agnes  2004  KARLSTAD  BA7604  25 m  1:46.19   
11  109  Harandi Granaz  2004  ÖSA  AW5204  25 m  1:51.68   
12  Skogman Emma  2003  ARVIKA SS  AP9203  25 m  1:53.33   
13  90  Myrén Nathalie  2004  SÄFFLE SS  AT2604  25 m  1:58.29   
14  116  Solalv Tyra  2004  ÖSA  BD9404  25 m  1:59.49   
15  94  Vasim-Jasim Fatima  2004  SÄFFLE SS  AT5804  25 m  1:59.56   
16  28  Medeskog Frida  2003  KARLSKO SF  BN7403  25 m     
17  65  Nilsson Ebba  2003  LINDESBERG  AV8403  25 m     
18  68  Tegin Elise  2004  LINDESBERG  AL2804  25 m     
 
Gren 34, 100m Bröstsim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  25 m  1:38.18   
93  Thörner Daniel  2004  SÄFFLE SS  AG3704  25 m  1:42.44   
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:42.82   
74  Andersson Jesper  2004  SÄFFLE SS  AD5504  25 m  1:45.35   
81  Edberg Jacob  2003  SÄFFLE SS  AB1903  25 m  1:48.01   
106  Cau Kaiming  2003  ÖSA    25 m  1:52.00   
15  Högqvist Oskar  2003  KARLSKO SF  AN1703  25 m  1:53.49   
129  Eriksson David  2004  HK SIM  AO2104  25 m  1:56.96   
46  Hedin Filip  2003  KARLSTAD  AS1503  25 m  2:00.07   
10  113  Kördel Daniel  2004  ÖSA  AN5904  25 m  2:01.00   
11  76  Arian Ali  2004  SÄFFLE SS  AT8704  25 m  2:08.49   
 
Gren 35, 25m Bröstsim F-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
130  Håkansson Matilda  2006  HK SIM  AG4806  25 m  26.19   
79  Broström-Grylin Alva  2006  SÄFFLE SS  AQ4806  25 m  27.83   
64  Johansson Cornelia  2006  LINDESBERG  AP6606  25 m  27.89   
96  Widing Hanna  2006  SÄFFLE SS  AH5606  25 m  29.17   
25  Lübeck Mira  2006  KARLSKO SF  AH4606  25 m  29.19   
87  Locken Ebba  2006  SÄFFLE SS  AH6606  25 m  29.39   
78  Blixt Filippa  2006  SÄFFLE SS  AH9606  25 m  30.09   
70  Viklund Isabella  2006  LINDESBERG  AP1206  25 m  30.21   
61  Eremo Elsa  2007  LINDESBERG  AF1407  25 m  31.11   
10  92  Saade Jennifer  2006  SÄFFLE SS  AS6606  25 m  32.67   
11  Avander Alva  2007  KARLSKO SF  AF8807  25 m     
12  19  Johansson Nathalie  2006  KARLSKO SF  AB2606  25 m     
13  22  Josbo Ester  2006  KARLSKO SF  AO2806  25 m     
14  30  Pettersson Ida  2006  KARLSKO SF  AO7806  25 m     
15  31  Söderberg Amanda  2006  KARLSKO SF    25 m     
 
Gren 36, 50m Bröstsim F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
Johansson Amanda  2005  DEJE SS  AI3605  25 m  43.49   
80  Bruce-Holm Linnéa  2005  SÄFFLE SS  AH4205  25 m  47.70   
18  Johansson Isabelle  2005  KARLSKO SF  AM0405  25 m  48.08   
43  Bergsten Elvira  2005  KARLSTAD  AO8605  25 m  48.26   
114  Pietsch Julia  2005  ÖSA  AB0605  25 m  48.89   
57  Wahlstedt Miranda  2006  KARLSTAD  AA1606  50 m  49.07   
56  Sjölander Sara  2006  KARLSTAD  AE0406  25 m  49.93   
42  Bakken Joline  2005  KARLSTAD  AC1405  25 m  51.42   
49  Lindberg Linnea  2005  KARLSTAD  AJ2205  25 m  51.67   
10  91  Orban Amanda  2005  SÄFFLE SS  AH9205  25 m  51.67   
11  108  Hammarland Line  2005  ÖSA  AZ0405  25 m  51.87   
12  69  Tuominiemi Lilly  2005  LINDESBERG  AQ8205  25 m  52.26   
13  118  Umbaeva Alina  2005  ÖSA  AG4605  25 m  52.41   
14  136  Sobotka Felicia  2005  HK SIM  AQ2805  25 m  53.10   
15  133  Larsson Linnea  2005  HK SIM  AM9205  25 m  53.19   
16  66  Nilsson Nea  2005  LINDESBERG  AC7805  25 m  53.41   
17  117  Svennberg Erika  2005  ÖSA  AQ0205  25 m  55.71   
18  Andersson Alva  2005  KARLSKO SF  AG5405  25 m  56.55   
19  84  Halldan Tilde  2005  SÄFFLE SS  AH6205  25 m  57.30   
20  125  Segerström Elin  2007  SOLSTA  AF7407  25 m  57.93   
21  119  Åberg Wilma  2005  ÖSA  AB4605  25 m  58.04   
22  17  Jansson Thelma  2005  KARLSKO SF  BB0805  25 m  58.08   
23  58  Wilde Agnes  2005  KARLSTAD  BB4805  25 m  58.48   
24  131  Jacobsson Tyra  2005  HK SIM  AB0805  25 m  58.89   
25  48  Johnson Alice  2005  KARLSTAD  AU2805  25 m  1:00.87   
26  85  Leander Sofie  2005  SÄFFLE SS  AH3405  25 m  1:02.11   
27  21  Jonsson Frida  2005  KARLSKO SF  AM1405  25 m  1:04.89   
28  77  Arian Sara  2005  SÄFFLE SS  BD0605  25 m  1:09.85   
29  88  Mortensen Tindra  2005  SÄFFLE SS  BD1605  25 m  1:14.02   
30  32  Therus Linneá  2005  KARLSKO SF  BC1805  25 m     
 
Gren 37, 25m Ryggsim P-9 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
16  Jansson Elias  2006  KARLSKO SF  AC3706  25 m  23.81   
83  Fredriksson Hugo  2006  SÄFFLE SS  AI9106  25 m  26.29   
Skogman Alfred  2006  ARVIKA SS  AG9906  25 m     
10  Chienh Johan  2006  KARLSKO SF  AI7706  25 m     
11  Collin Hannes  2006  KARLSKO SF  AI9706  25 m     
14  Hellberg Viktor  2006  KARLSKO SF  AC0706  25 m     
23  Lambertsson Adrian  2007  KARLSKO SF  AC0107  25 m     
33  Thunberg Milo  2008  KARLSKO SF  AA3508  25 m     
40  Albringer Alexander  2007  KARLSTAD  AB1907  25 m     
10  53  Pellfolk Johan  2007  KARLSTAD  AC3507  25 m     
 
Gren 38, 50m RyggsimP-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
89  Mulikov Erik  2005  SÄFFLE SS  AA5105  25 m  42.24   
82  Feki Adam  2005  SÄFFLE SS  AC8905  25 m  45.58   
95  Weghammar Tim  2005  SÄFFLE SS  AE5105  25 m  47.12   
52  Pellfolk Erik  2005  KARLSTAD  AG7305  25 m  51.93   
111  Jansson August  2005  ÖSA  AG6505  25 m  52.75   
41  Albringer Lex  2007  KARLSTAD  AA0907  25 m  54.84   
12  Franz Lukas  2005  KARLSKO SF  AJ5905  25 m  55.11   
34  Åkesson Linus  2005  KARLSKO SF  AK1105  25 m  59.33   
 
Gren 39, 200m Medley F-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
45  Gustavson Clara  2003  KARLSTAD  BA4403  25 m  2:59.54   
47  Hellgren Ingrid  2003  KARLSTAD  AW1203  25 m  3:05.24   
112  Järlström Emma  2003  ÖSA  BP2603  25 m  3:38.00   
124  Boström Linnea  2003  SOLSTA  BS8203  50 m  3:54.78   
Skoglund Emma  2003  ARVIKA SS  AP0403  25 m     
110  Holgersson Eliasson Smilla  2003  ÖSA  AQ9803  25 m     
 
Gren 40, 100m Fjärilsim P-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
26  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:25.09   
75  Andersson Jonathan  2003  SÄFFLE SS  AB2903  50 m  1:39.02   
 
Gren 41, 4X25m Medley F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
139  Hk Sim Damer [2005]  2005  HK SIM    25 m  1:33.32   
72  Lindesberg Damer [2005]  2005  LINDESBERG    25 m  1:35.57   
36  Karlsko SF Damer [2005]  2005  KARLSKO SF    25 m     
98  Säffle SS F10 Lag2  2005  SÄFFLE SS    25 m     
 
Gren 42, 4X50m Medley F-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
97  Säffle SS F10 Lag1  2005  SÄFFLE SS    25 m  3:09.00   
121  Ösa Damer [2005]  2005  ÖSA    25 m  3:23.27   
 
Gren 44, 4X50m Medley P-10 oy 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
100  Säffle SS Lag P10  2005  SÄFFLE SS    25 m  3:23.27   
 
Gren 45, 4X50m Frisim F 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
71  Lindesberg Damer [2003]  2003  LINDESBERG    25 m  2:27.62   
35  Karlsko SF Damer [2003]  2003  KARLSKO SF    25 m  2:36.00   
138  Hk Sim Damer [2003]  2003  HK SIM    25 m  2:37.59   
120  Ösa Damer [2003]  2003  ÖSA    25 m  2:37.90   
99  Säffle SS Lag F12  2003  SÄFFLE SS    25 m  2:50.19   
 
Gren 46, 4X50m Frisim P 11-12 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
101  Säffle SS Lag P12  2003  SÄFFLE SS    25 m  2:19.73   
122  Ösa Herrar [2003]  2003  ÖSA    25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.24.04  Utskriftsdatum  07 november 2015 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  19:56